Kontrowersyjna decyzja Barona i Thomsona w "The Voice Kids". Widzowie w szoku: jurorzy, co z wami?

Kolejne bitwy w "The Voice Kids" już za nami. Niestety, nie każdy jest zadowolony z wyników, a fani są zszokowani decyzją Barona i Thomsona, którzy zasiadają w jury. Niektórzy uważają, że odrzucili jedną z najlepszych osób.

The Voice Kids możemy oglądać już od lat w telewizji, a cały program cieszy się niemałą popularnością. Ostatnia emisja wzbudziła wiele emocji w widzach, którzy komentują negatywnie decyzje jury. Jeden z uczestników muzycznego show według widzów powinien dalej być w programie. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Bitwa w The Voice Kids: nikt nie spodziewał się takiej decyzji

W programie telewizyjnym The Voice Kids w pewnym momencie nadchodzi etap bitw, kiedy to młodzi artyści wspólnie występują i staczają niejako pojedynek na głosy. Taka muzyczna batalia ma na celu pokazać jurorom, kto powinien przejść do kolejnego etapu. W jednym z ostatnich odcinków w drużynie Barona i Thomsona w bitwie wzięły udział takie osoby jak Helenka, Dominik i Tercet Madam. Każda z tych osób ma niesamowity talent i zaszła już bardzo daleko, niestety ktoś z nich musiał już pożegnać się z programem. Członkowie Aformental podjęli decyzję, której większość osób się w ogóle nie spodziewała. Kto nie przeszedł dalej? 

Ta informacja zszokowała widzów. Decyzja jury The Voice Kids

W bitwie między Helenką, Dominikiem a Tercet Madam każdy głos był przepiękny, niestety jury podjęło decyzję, że program opuszcza Helenka... Internauci i widzowie byli w szoku! Z pewnością to nie koniec muzycznej drogi Helenki, która rozumie decyzję jury i jest szczęśliwa, że mogła wziąć udział w programie. W internecie można znaleźć wiele komentarzy, które pokazują oburzenie i smutek po ostatnich eliminacjach. Czytamy:

 Jestem załamana, że nie ma Helenki. Dlaczego nie Helenka? Jurorzy, co z wami?
 
Cudownie się bawiłam i doświadczyłam nieznanych mi dotąd emocji. Polecam każdemu, kto jeszcze się waha, by dać sobie szansę i wystąpić w tym cudownym programie. Ja za otrzymaną szansę bardzo dziękuję i będę dalej śpiewać, bo to moje życie, moja pasja i myślę, że jeszcze nie raz mnie usłyszycie i zobaczycie na scenie.

- napisała Helenka na swoim Instagramie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.