Magda i Seweryn z "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami. Para opublikowała piękne zdjęcie

Lubiany uczestnik szóstego sezonu programu telewizyjnego "Rolnik szuka żony", Seweryn Nowak oraz jego żona - Magdalena zostali rodzicami. Para udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie, które mówi wszystko. Informacja o tym, że na świat przyszło ich pierwsze dziecko, zaskoczyła fanów.

29Informację o zajściu w ciążę Magdalena zostawiła dla siebie. Tym bardziej zdjęcie, które udostępniła w poniedziałek na Instagramie, wywołało tak wielkie poruszenie wśród fanów. Rolnikowa para z szóstego sezonu najwyraźniej została rodzicami.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Seweryn i Magda z "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami. Kobieta pochwaliła się wymownym zdjęciem

Byli uczestnicy 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami. Seweryn Nowak oraz jego żona - Magdalena opublikowali zdjęcie z podpisem "syrka", na którym widać dziecięcą stópkę. To mówi wszystko, kobieta niedawno urodziła, a para cieszy się z powiększenia rodziny. Post wywołał niemałe poruszenie wśród ich obserwatorów, którzy kibicowali zakochanym jeszcze podczas trwania programu. Seweryn podczas nagrań był jednak początkowo zainteresowany zupełnie inną kobietą, Marleną. Kiedy wszystko wskazywało, że to z nią stanie przed ołtarzem, poznał Magdalenę. W finale sezonu było już pewne, że Magda skradła jego serce. Para zamieszkała wspólnie niedługo potem, a we wrześniu 2022 roku odbył się ślub i huczne wesele. Informacja o ciąży doszła do fanów znacznie później. Nie brakowało jednak domysłów i prób rozwikłania tajemnicy płci oraz imienia malucha.

 

Ciąża Magdaleny od początku owiana była tajemnicą. Rodzice nie chcą zdradzić płci ani imienia dziecka

Fani Seweryna i Magdaleny dowiedzieli się o stanie kobiety zaledwie chwilę przed porodem. Udostępniła bowiem na swoim Instagramie zdjęcie z pokaźnym, ciążowym brzuszkiem. Z pewnych powodów para nie chciała chwalić się dzieckiem przedwcześnie. Chęć zachowania prywatności nie przeszkadza jednak internautom w wyszukiwaniu informacji i szczegółów odnośnie imienia i płci dziecka, których para nie podała. Największą uwagę fani zwrócili na fotografię z baby shower, czyli przyjęcia z okazji narodzin malucha. Magda trzyma na nim różowy tort z imieniem, co mogłoby sugerować, iż urodziła im się dziewczynka.

Klara będzie? Dobrze widzę?

- pyta jedna z internautek. Para nie odpowiada jednak na prywatne pytania i nie chce, póki co zbyt wiele zdradzać. Fanom pozostaje więc pogratulować i cieszyć się szczęściem młodych rodziców.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA