"Przyjaciele" zaadoptują psa Matthew Perry'ego. Aktor nie miał w domu nikogo oprócz ukochanego pupila

W zeszłą sobotę, 28 października 2023 roku, popularny aktor Matthew Perry został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles. Wiadomość o nagłej śmierci gwiazdora zasmuciła ogromną ilość fanów i przyjaciół zmarłego. Mężczyzna nie miał żony, ani dzieci, ale pozostawił psa Alberta.

Znany przede wszystkim z roli Chandlera Binga w serialu "Przyjaciele", Matthew Perry zmarł w sobotę, 28 października, w swoim domu w Los Angeles. Aktor pozostawił po sobie ogromny majątek i choć nie był z nikim związany, ani nie doczekał się dzieci, osamotnił swojego ukochanego pupila - psa Alberta. Teraz wiemy, co prawdopodobnie stanie się z jego podopiecznym.

Zobacz wideo "Friends: Reunion". Zobacz zwiastun nowego epizodu serialu "Przyjaciele"!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zmarł aktor z "Przyjaciół". Matthew Perry zostawił psa, który teraz pozostał bez opieki

Matthew Perry, aktor znany przede wszystkim z amerykańskiego sitcomu "Przyjaciele", zmarł w jacuzzi w posiadłości na terenie Los Angeles. Póki co dokładne przyczyny odejścia gwiazdora nie zostały precyzyjnie ustalone, ale najczęściej mówi się o utonięciu, które mogło być spowodowane zatrzymaniem akcji serca. Wieść o śmierci artysty pogrążyła jednak w żałobie wiele osób, zarówno fanów, jak i znajomych oraz rodzinę. Mimo 54 lat aktor jednak nigdy się nie ustatkował, choć spotykał się z kilkoma kobietami, między innymi Gwyneth Paltrow. Odszedł więc, pozostawiając naprawdę spory majątek bez dziedziców. Osamotnił jednak swojego pupila - ukochanego psa, Alberta - którego często pokazywał swoim wielbicielom w social mediach. Sytuacją zwierzęcia ponoć szczególnie zainteresowała się aktorka z planu komedii, Lisa Kudrow, znana z robi Phoebe Buffay. 

 

„Przyjaciele" chcą zaopiekować się psem Matthew Perry'ego. Lisa Kudrow myśli o adopcji

Aktorka, która w życiu prywatnym również przyjaźniła się z filmowym Chandlerem, mocno zaniepokoiła się wieścią o jego śmierci. Według doniesień podanych przez informatora będącego osobą dla Lisy Kudrow, celebrytka z pewnością będzie uczestniczyć w organizacji pogrzebu. Co więcej, "Daily Mail" przekazuje, że serialowa Phoebe już teraz ruszyła na pomoc rodzicom Matthew i mocno wspiera ich w tym trudnym czasie. Zaangażowała się również we wszelkie wydarzenia poświęcone jego pamięci. Znana ze swojej miłości do zwierząt zadeklarowała jeszcze jedną, ważną rzecz. Ma zamiar zaadoptować opuszczonego przez właściciela pupila, Alberta. Informacje te nie zostały jeszcze przez nią otwarcie potwierdzone, ale z pewnością nikogo nie zdziwiłaby taka postawa. Do tej pory jednak żadne z serialowych "Przyjaciół" nie wypowiedziało się publicznie na temat odejścia Perry'ego. Można jednak mieć pewność, że wiadomość ta niewyobrażalnie ich dotknęła - w końcu spędzili wspólnie na planie co najmniej kilkanaście lat.

Więcej o:
Copyright © Agora SA