Tu pooglądasz zwycięskie filmy i seriale Złotych Globów. Niektóre są już na platformach streamingowych

Choć ceremonia Złotych Globów już za nami, rozgłos wokół tego wydarzenia z pewnością nie ucichnie jeszcze przynajmniej przez kilka miesięcy. To właśnie one przecież stanowią dobry wstęp do nadrobienia niektórych produkcji jeszcze przed Oscarami. Gdzie obejrzeć zwycięskie filmy i seriale? Przygotowaliśmy listę.

Cóż to były za emocje! W nocy z niedzieli na poniedziałek wszyscy miłośnicy kina z rumieńcami na policzkach siedzieli przed ekranami komputerów, wsłuchując się w głos prezenterów ceremonii Złotych Globów 2024. Zdobywcy statuetek mogli liczyć na naprawdę pokaźne nagrody, choć wydaje się, że nic nie dorówna rozgłosowi, który zyskali dzięki zwycięstwu. Przecież właśnie mają swoje pięć minut - z których skorzystać możemy także i my. Niektóre seriale i filmy są już bowiem dostępne na platformach streamingowych. Gdzie powinniście szukać zatem nagrodzonych tytułów na seans domowego kina? Sprawdziliśmy to za was.

Zobacz wideo "Barbie" - filmowa opowieść o ideałach [ZWIASTUN]

"Oppenheimer" - gdzie oglądać film z tytułem najlepszego dramatu? Zwycięskie filmy Złotych Globów 2024 obejrzysz na tych platformach

Choć rywalizacja pomiędzy "Oppenheimerem" a "Barbie" była zacięta, wydaje się, że to właśnie film Christophera Nolana rozwalił bank na Złotych Globach 2024. Nominowany w ośmiu kategoriach wyszedł ze statuetką w aż czterech. Jeśli zatem jeszcze nie widzieliście historii opowiadającej o życiu Roberta Oppenheimera, możecie nadrobić to na platformach: Prime Video, iTunes Store oraz CANAL +.

"Barbie" jednak nie pozostała bez żadnego tytułu. Film Grety Gerwig zdobył aż dwie statuetki, z czego jedna dotyczyła najlepszej piosenki - oczywiście tytuł ten należy się "What Was I Made For" Billie Eilish, Finneas. Produkcja pojawiła się już na CANAL+, HBO Max, Player oraz iTunes Store.

A jeśli mielibyście ochotę zobaczyć najlepszą aktorkę dramatu - Lily Gladstone - w akcji, film "Czas krwawego księżyca" już teraz możecie obejrzeć na CANAL +, Prime Video, Player oraz iTunes Store (od 12 stycznia także na Apple TV).

Reszta zwycięskich filmów Złotych Globów wciąż czeka na premierę. Zaplanowano je na następujące dni:

  • "Biedne istoty" z tytułem najlepszej komedii lub musicalu - 19 stycznia 2024
  • "Anatomia upadku" z tytułem najlepszego filmu nieanglojęzycznego - 23 lutego 2024
  • "Chłopiec i czapla" z tytułem najlepszego filmu animowanego - 19 stycznia 2024
  • "Przesilenie zimowe" z tytułem najlepszego aktora w komedii oraz aktorki drugoplanowej - 26 stycznia 2024

"Sukcesja", "The Bar", "The Crown" - gdzie oglądać? Te seriale są już na platformach streamingowych 

A jeśli bliżej ci do serialomaniaków niż do kinomaniaków, koniecznie zerknij na produkcje, które zostały docenione w Złotych Globach. Zacznijmy od "Sukcesji", która zdobyła statuetkę za najlepszy serial dramatyczny. Aktualnie obejrzysz ją na HBO Max.

"Awanturę" ( najlepszy serial limitowany, antologia lub film telewizyjny), "The Crown (najlepsza aktorka drugoplanowa Elizabeth Debicki) oraz "Ricky Gervais: Armagedon (najlepszy występ w stand-upie) znajdziesz w bibliotece Netflixa, natomiast "The Bear" (najlepszy serial komediowy lub musical) dorwiesz na Disney+. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA