Biedronka zmienia godziny otwarcia w święta i sylwestra. Zakupy zrobimy dłużej

Sklepy sieci Biedronka będą otwarte dłużej w okresie świąteczno-noworocznym. W wigilię i sylwestra zakupy zrobimy krócej. Sieć wyjaśnia, w które dni sklepy będą zamknięte i przypomina o niedzieli handlowej.

"Sieć Biedronka zaprasza klientów na przedświąteczne i sylwestrowe zakupy w wygodnych godzinach otwarcia sklepów, dzięki którym nawet zapominalscy będą mogli kupić produkty potrzebne do przygotowania tradycyjnych wigilijnych potraw lub imprezowych przekąsek" - pisze firma w piątkowym komunikacie.

Sklepy Biedronka - do której będą otwarte w wigilię i sylwestra?

Biedronka informuje, że dla wygody klientów zakupy bez pośpiechu będzie można zrobić w ponad 3300 placówkach na terenie całego kraju, z czego prawie 2200 z nich będzie czynnych w dni poprzedzające Wigilię i Sylwestra aż do godziny 23:00 lub nawet dłużej.

Więcej informacji z Polski przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Natomiast 24 grudnia, czyli w wigilię, zakupy w sklepach sieci Biedronka klienci będą mogli zrobić do godziny 13:00. Z kolei w sylwestra sklepy będą czynne do godziny 19:00.

Niedziele handlowe. Biedronka przypomina, kiedy zrobimy zakupy

Biedronka przypomina w swoim komunikacie, że 18 grudnia będziemy mieć niedzielę handlową. "Tego dnia przeważająca większość sklepów będzie otwarta co najmniej do godz. 20:00. W blisko 800 placówkach będzie można dokonywać zakupów do godz. 21:00" - wyjaśnia sieć.

18 grudnia jest ustawowo niedzielą handlową. To oznacza, że tego dnia przeważająca większość sklepów będzie otwarta co najmniej do godz. 20:00.

Biedronka zapowiada również, że 25 i 26 grudnia, czyli w niedzielę i poniedziałek, a także 1 stycznia 2023 r. (niedziela) wszystkie sklepy sieci Biedronka będą zamknięte.

Zobacz wideo Sylwia Majcher: Lodówka jest sklepem pierwszego wyboru
Więcej o:
Copyright © Agora SA