Wygrał 50 tysięcy dolarów. Miał tylko jeden przepis na sukces, który praktykował od 10 lat

Wiele osób marzy, aby wygrać na loterii. Powiedzenie "aby wygrać, trzeba grać", jest w pełni uzasadnione. Przekonał się o tym pewien mężczyzna, który przez dziesięć lat niezmiennie kupował tę samą grę, aż w końcu przyszedł dzień, w którym udało mu się wygrać całkiem sporą sumę pieniędzy.

W hrabstwie Prince George, został wydany komunikat prasowy z Maryland Lottery o zwycięzcy, który przez dekadę brał udział loterii. Los po tak długim czasie, w końcu się do niego uśmiechnął. Przez kluczowe trzymanie się tej samej sekwencji liczb, udało mu się wygrać aż 50 tysięcy dolarów. 

Zobacz wideo "Nie patrz w górę" - nieziemska liczba gwiazd na metr kwadratowy [ZWIASTUN]

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 Przez dekadę grał tymi samymi liczbami. Dzięki wygranej opłaci rachunki 

Anonimowy zwycięzca przez dekadę regularnie odwiedzał sklep monopolowy w Temple Hills i kupował grę Bonus Match za 4 dolary. Przez 10 lat korzystał ciągle z tej samej sekwencji liczb, aż w końcu wygrał. Udało mu się zgarnąć aż 50 tysięcy dolarów. Za każdym razem skreślał liczby: 5, 6, 8, 23, 30. Cały los zawiera 6 linii kombinacji, w której to cztery linie mężczyzna wypełnił samodzielnie, a pozostałe zostały wypełnione przez maszynę. I to właśnie jego sekwencja została wytypowana losowo na tę wygraną. Mężczyzna jest emerytowanym operatorem kasy drukarskiej, a dzięki wygranej będzie mógł pozwolić sobie na nieco więcej przyjemności niż do tej pory. Po wygranej pochwalił się swojej żonie, z którą żyje już 22 lata. Pieniądze przeznaczą na spłacenie zaległych rachunków, a resztę postanowili odłożyć jako solidną poduszkę finansową na przyszłość. 

Wytrwałość popłaca. Szczęśliwe liczby pomogły już wielu ludziom

Wielu graczy ma swoje autorskie kombinacje, które wielokrotnie pomogły im wygrać. Często bywa tak, że są to daty urodzenia bliskich osób, lub swoje, ewentualnie jakichś ważnych wydarzeń. Prawdopodobieństwo wygranej z takiej sekwencji liczb wynosi zawsze tyle samo, ale tylko dzięki prawdziwej wytrwałości można cokolwiek wygrać. Seth Elkin, Rzecznik Maryland Loterry and Gaming, przyznał w wywiadzie dla CNN, że wielu graczy korzysta z typowej dla nich kombinacji liczb:

Wielu graczy loterii mówi nam, że mają pewne kombinacje liczb, których regularnie używają. Czasami są to daty urodzenia, numery domów lub numery strojów ich ulubionych sportowców, a czasami po prostu zdecydowali, że pewne liczby są dla nich szczęśliwe

Może Ci się też spodobać:
- Takich decyzji nie spodziewał się nikt. Od teraz więcej osób przejdzie na wcześniejszą emeryturę
- Niedziele handlowe 2023. Rząd zapowiada duże zmiany. Możemy nie zdążyć zrobić zakupów przed Świętami
- Zabroniono podlewania ogródków. To nie jedyne prace ogrodowe, których należy się wystrzegać w Polsce

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.