Mieszkanie Andziaks na wynajem. Teraz może być twoje. Wystarczą chęci i kilkanaście tysi w kieszeni

Na jednej z platform sprzedażowych pojawiła się oferta wynajmu byłego mieszkania Angeliki Trochonowicz, czyli Andziaks. Ta niedawno przeprowadziła się "na swoje", dzięki czemu ktoś może teraz zająć jej miejsce w warszawskim apartamencie. To ponad 130 metrów za czterokrotność najniższej krajowej.

Andziaks i Luka to jedna z popularniejszych par influencerów w Polsce. Najpierw polskie media żyły ich nietanim ślubem, później wygraną w programie Azji Express, a teraz skupiają się na głośnej przeprowadzce do willi. Jeszcze pod koniec tego roku 27-latka wprowadziła się razem z mężem do świeżo wyremontowanego domu. Jego wykończenie zajęło zaledwie kilka miesięcy, a wszystko dlatego, że do akcji wkroczyło kilka ekip budowalnych. Pracownicy byli dokarmiani i rozpieszczani przez Andziaks i ostatecznie wyrobili się w terminie. Choć wiele osób w to nie wierzyło, influencerka dopięła swego.

Zobacz wideo Andziaks o wizytach u jasnowidza. Przewidział „Azja Express"?

Andziaks wyprowadziła się z mieszkania w Warszawie. Teraz ty możesz w nim zamieszkać 

Wcześniej Angelika Trochonowicz wraz z Luką i córką mieszkała przez kilka lat w warszawskim apartamencie, który wielokrotnie mogliśmy podziwiać na jej youtubowym kanale o nazwie "Andziaks". Było to przestronne, jasne mieszkanie, do którego dołączono gigantyczny taras. Para wielokrotnie powtarzała, że czuje się tam, jak w domu i gdyby nie zakup własnej nieruchomości, raczej nie myśleliby o przeprowadzce. Dowodem tego jest fakt, że do transakcji doszło naprawdę dawno temu, a temat remontu odwlekany był przez kilka miesięcy. Teraz na jednym z portali pojawiła się możliwość wynajmu mieszkania na warszawskim powiślu. Ile warte jest życie niczym Andziaks? Niestety, nie każdy może pozwolić sobie na takie luksusy

Warszawa: Mieszkanie Andziaks jest na wynajem. Trzeba mieć prawie 20 tys. złotych 

Jak dowiadujemy się z ogłoszenia, apartament znajduje się przy ul. Solec w Warszawie na 7 z 12 pięter. Ma łącznie 136 mkw, cztery pokoje, dwie łazienki oraz taras, który jest niemalże tak duży, jak same lokum. Dodatkowo nowy właściciel będzie miał do dyspozycji aż dwa miejsca w garażu podziemnym. 

Nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie apartament z tarasem około 120 mkw i dwoma miejscami w garażu

- czytamy w ogłoszeniu. Co więcej, w budynku znajduje się recepcja oraz gwarantowana jest całodobowa ochrona. Zajmujące się tym biuro nieruchomości zapewnia, że jest to idealne miejsce do życia. 

Prestiżowa lokalizacja na urokliwym Powiślu. W najbliższej okolicy znajdują się kafejki, restauracje, sklepy i punkty usługowe. Bardzo dobra komunikacja, w pobliżu parki, bulwary wiślane.

- brzmi opis nieruchomości. Choć oferta jest ciekawa, nie ma nic za darmo. Miesięczny koszt wynajmu mieszkania to 12,8 tys. złotych. Do tego należy doliczyć: 

  • opłaty eksploracyjne na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej 1,7 tys. złotych
  • miejsce w garażu 500 złotych za jedno
  • opłaty związane z zużyciem energii elektrycznej.

Ostatecznie daje nam to kwotę co najmniej 15,5 tys. złotych, a warto pamiętać, że mieszkanie nie jest umeblowane. Z relacji użytkowników TikToka wynika, że opłaty, które ponosiła Andziaks, były nieco niższe. Gdy wynajęła mieszkanie w 2020 roku, jego cena wynosiła około 11 tys. złotych. Ofertę można  obejrzeć na tiktokowym profilu @3cityhome.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.