Padła główna wygrana w grze Lotto. To już 13. zwycięzca z Bydgoszczy. Ugrał prawie milion złotych

8 maja 2024 roku w jednej z kolektur w Bydgoszczy padła kolejna wygrana w Lotto. To już 13. zwycięzca z tego miasta. Komplet zwycięskich liczb wytypowano w grze Mini Lotto. Co więcej, z całej Polski wygranych było aż trzech.

Jak informuje serwis "Gazeta Pomorska", w województwie kujawsko-pomorskim w 2024 roku padło już 59 wygranych w Lotto, które opiewały na kilka milionów złotych. Teraz do grona szczęśliwców dołączyły kolejne osoby, ponieważ w Bydgoszczy ogłoszono kolejne zwycięstwo. Wiadomo, z jakiej kolektury pochodził los. 

Zobacz wideo Celebrycka impreza, a wśród tłumu gwiazd "Pan Lotto". Ryszard Rembiszewski: Sam wygrałem w Dużym Lotku tylko...

Lotto wyniki: Bydgoszcz znowu jest zwycięska. Padła główna nagroda w grze Mini Lotto

We wtorek, 8 maja 2024 roku,  jednemu z graczy udało się wytypować pięć zwycięskich liczb, które gwarantowały główną nagrodę w Mini Lotto. Szczęśliwy los został zakupiony w bydgoskiej kolekturze przy ulicy Nad Torem 66. Mini Lotto polega na wytypowaniu pięciu z 42 liczb. W grze nie występuje kumulacja, a cała pula przeznaczona na wygrane trafia do graczy w każdym losowaniu. Jeśli nie pojawi się żadna "piątka", kwota jest dzielona przez osoby, które trafiły "czwórki" oraz "trójki". W tym przypadku los kosztuje 1,50 złotych, a nagroda sięga 400 tysięcy złotych. Zwycięskimi liczbami okazały się: 3, 10, 13, 19 i 21. Co ciekawe, tego dnia w losowaniu numer 6583 padły łącznie cztery główne wygrane. Poza Bydgoszczą, ze zwycięstwa cieszyli się również gracze ze Słupska, Trzebnicy i Kietrza. Każda z tych osób otrzyma dokładnie 93 901 złotych.

Bydgoszczanie zgarniają miliony złotych w Lotto. Liczba wygranych stale rośnie

Wygranych było znacznie więcej, ponieważ we wtorkowym losowaniu padły również 353 "czwórki", a każda z nich była warta 425,70 złotych oraz 11 tysięcy 286 "trójek", za które płacono po 20 złotych. Wygląda na to, że mieszkańcy Bydgoszczy mają wyjątkowe szczęście. W tym mieście w 2024 roku doszło już do 13. głównych wygranych w grach Lotto na łączną sumę ponad jednego miliona złotych.

Pięć wygranych padło w Ekspres Losach, cztery Mini Lotto, dwie w Zdrapkach oraz w Multi Multi i Szybkie 600

- informuje "Gazeta Pomorska". W innych latach nie było gorzej. Rok temu zakupiono w mieście 25 zwycięskich losów na łączną kwotę ponad dwóch i pół miliona złotych. Natomiast, w całej historii Bydgoszczy najwyższe wygrane w grze Mini Lotto wyglądały następująco:  

  • 444 512,10 złotych - 29 kwietnia 2023, Wojska Polskiego 1, Bydgoszcz,
  • 388 630 złotych - 19 maja 2023, Kolbego 42, Bydgoszcz,
  • 347 374,50 złotych - 2 marca 2019, Skarżyńskiego 8, Bydgoszcz.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Udało ci się kiedyś wygrać dużą kwotę w grze Lotto?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.