Fryzury męskie. Rozwiązania, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie

Fryzury męskie - pozytywna zmiana zaczyna się od głowy. Szukasz klasycznej fryzury, która będzie jednocześnie mocno osadzona w obowiązujących trendach? Sprawdź przegląd najciekawszych propozycji.

Modne fryzury męskie. Co mówią trendy? 

Fryzury męskie zmieniają się znacznie rzadziej niż to ma miejsce w przypadku pań. Niemniej jednak warto trzymać rękę na pulsie i wiedzieć jakie są bieżące trendy w fryzjerstwie męskim. Aktualne trendy to połączenie nowoczesnego cięcia z tradycyjnym teksturowaniem. Zmiana fryzury nie musi oznaczać zwrotu o 180 stopni. Jak bez wysiłku stworzyć prawdziwe arcydzieło? 

Zapuszczanie włosów mężczyzna Jak zapuścić męskie włosy? Sprawdź, pomysły na fryzury przejściowe

Fryzury męskie krótkie, czyli focus na szczegóły

Krótkie cięcie z długą grzywką, która opada lekko na czoło to wygodna propozycja z odrobiną romantyzmu. Góra powinna być gęsta i pocieniowana, a boki mocno przystrzyżone. Fryzury męskie krótkie, czas na kreatywny nieład pod kontrolą. 

 
 
 

Fryzury męskie na bok. Idealna gładkość dla panów o gęstych włosach

Poszukując eleganckiej fryzury warto wiedzieć, że przedziałek to zawsze dobry kierunek. Ostra linia plus nieskazitelnie wymodelowana góra stworzą naturalne przejście pomiędzy różnymi długościami. Modne fryzury męskie na bok wymagają odrobiny wprawy przy modelowaniu, warto zainwestować w okrągłą szczotkę oraz dobrej jakości suszarkę. Kluczową rolę odgrywa też pielęgnacja. Tego typu fryzury przeznaczone są dla panów mogących pochwalić się gęstymi włosami podatnymi na stylizację. 

 
 
 

Wygolone boki? Fryzury męskie, które wyszczuplą twarz 

Krótko przystrzyżone, a nawet wygolone boki - te fryzury męskie, sprawią, że rysy staną się bardziej wyraziste. Jeśli więc chcesz "wyostrzyć" swój image warto wziąć pod uwagę tego rodzaju fryzurę.

 
 

Fryzury męskie długie. Daj sobie więcej opcji do wyboru 

Długie włosy stwarza w rzeczywistości morze możliwości pod względem stylizacji. Przy odpowiedniej pielęgnacji i dbałości o końcówki każdego poranka można wyczarować inny styl. Fryzury męskie długie wciąż jednak nie są tak popularne, a to z pewnością jest efektem tego, że wymagają znacznie więcej uwagi i poświęcenia, aby wyglądały nienagannie. 

 
 
 

Fryzury dla nastolatków. Pompadour w sam raz dla młodych mężczyzn

Stylowa propozycja dla młodych mężczyzn, którzy mogą pozwolić sobie na ekstrawagancję. Pompadour wymaga modelowania na szczotce, ale efekt jest wart dłużej chwili przed lustrem. 

 
 
 

Klasyczne fryzury męskie nie wymagają dużego nakładu pracy przy codziennej stylizacji. Zdjęcie ilustracyjne Klasyczne fryzury męskie- ponadczasowe propozycje, które nigdy nie wyjdą z mody

Fryzura dla chłopca. Grzywka na pierwszym planie

Krótka fryzura z delikatną grzywką zastąpiła uniwersalnego irokeza. Ten romantyczny look pasuje zarówno do przyszłej gwiazdy sportu jak i muzyka. Fryzura dla chłopca w tym wydaniu to gorący trend od kilku sezonów. 

 
 
 

Zobacz też: Fryzura na samuraja: komu pasuje i jak zapuścić włosy?

Więcej o: