Wścibski sąsiad nie będzie już problemem. Stolarz pokazał pomysł na nietypowy płot. "To jest getto"

Wiele osób ceni sobie prywatność we własnym domu i brak ciekawskich spojrzeń sąsiadów. Z tego względu decydują się na wysokie płoty, odgradzające ich od otoczenia. Pewien tiktoker pokazał jednak nietypową konstrukcję, która niejednemu mieszkańcowi może uprzykrzyć życie.

Nie od dziś wiadomo, że trudno o dobre relacje z sąsiadami. Podczas gdy jedni zawierają z nimi wieloletnie przyjaźnie i wzajemnie pomagają sobie w potrzebie, drudzy muszą zmagać się z codziennymi docinkami, wścibskością i złośliwością ze strony osób mieszkających po drugiej stronie płotu. Nic zatem dziwnego, że chcą odciąć się od nich wysokim ogrodzeniem. Tego typu konstrukcja wzbudziła ostatnio duże kontrowersje w mediach społecznościowych. Internauci byli oburzeni, a film ma już prawie dwa miliony wyświetleń.

Zobacz wideo Jaka jest definicja uciążliwego sąsiada? Student: Chyba sam jestem taką osobą

Jak wysoki może być płot od sąsiada? Ten mężczyzna nie widzi ograniczeń

Pewien użytkownik TikToka wywołał ostatnio w internecie niemałe zamieszanie. Na profilu o nazwie @byriverpine pojawił się film od stolarza, który pochwalił się swoim ostatnim dziełem. Mężczyzna miał za zadanie wybudować płot, który skutecznie odgrodzi mieszkańców danej posesji od sąsiadów. Choć z filmu wynika, że zleceniodawca postawił już na swoim podwórku drewniane palety, to mu nie wystarczyło. Stolarz stworzył więc zaskakującą konstrukcję.

Klient chciał trochę więcej prywatności, więc dodaliśmy te panele. Co o tym sądzicie?

- zapytał na nagraniu. Wspomniane ogrodzenie to drewniane deski na czterech palach z niewielki, kratkowanym okienkiem na środku. Konstrukcja jest znacznie wyższa od płotu, ale nie ma wątpliwości, że spełnia swoją funkcję. Jest na tyle wysoka, że nikt nie zajrzy na podwórko.

Co zrobić ze złośliwym sąsiadem? Zasłonić mu okna płotem

Choć dodatkowe wzmocnienie płotu robi wrażenie, internautom nie spodobał się ten pomysł. Zasypali stolarza masą komentarzy, w których krytykują jego budowlę. Ich zdaniem, taki płot jest wyrazem złośliwości wobec sąsiada, a przy tym odcina mu dostęp do światła dziennego z jednej strony domu.

To wygląda jak bierna agresja
Zdziczałbym, gdyby mój sąsiad zasłonił mi widok z okna drewnianymi panelami
Rośliny byłyby lepsze
Zgadzam się z pragnieniem prywatności. Ale to jest getto

- czytamy na TikToku. Wygląda jednak na to, że ani stolarz, ani tym bardziej właściciel posesji nie przejęli się komentarzami internautów. Niedługo później na profilu pojawił się kolejny film przedstawiający kontynuację płotu. Tym razem ogrodzenie osłania nie tylko fragment, ale już całą posesję.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.