Ten pies nie chce już spać w swoim legowisku. Nietypowy powód tego zachowania chwyta za serce

Pewien pies mieszkający w Wielkiej Brytanii na pozór ma cudowne psie życie. Pupil posiada kochających właścicieli i duży dom. Niestety mimo to, piesek odczuwa smutek. Od jakiegoś czasu nie chce już nawet spać w swoim legowisku.

Pies to rzeczywiście najlepszy przyjaciel człowieka, jest z nami w dobrych chwilach, jak i tych gorszych. Te lojalne, inteligentne i wierne zwierzęta bezsprzecznie zasługują na miano przyjaciela. Czasami psy potrzebują od nas nieco więcej miłości i wsparcia, szczególnie w sytuacjach, które są dla nich ciężkie do przeżycia. Ten piesek o imieniu Harry daje wiele znaków właścicielom, które pokazują, że przeżywa cięższy okres w swoim życiu. Co wydarzyło się u Harrego i dlaczego nie chce on już spać w swoim legowisku? Ta historia chwyta za serce...

Zobacz wideo 46-latka trzymała zaniedbane psy w zimnym, przpełnionym odchodami kojcu. Została zatrzymana

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Pies Harry woli spać na podłodze niż w legowisku. Powodem jest to wydarzenie

Harry to piesek rasy Ihasa apso, a jego opiekunką jest Caitlin Wyanne. Piesek przez całe swoje życie dzielił wszystkie zabawki i miejsce w domu ze swoim najlepszym przyjacielem Georgem, który był 6 lat starszy. Niestety jak czytamy na stronie wamiz.pl, George miał ostrą niewydolność nerek i nie było już dla niego ratunku. Właścicielka wraz z weterynarzem podjęła decyzję o uśpieniu psiaka, aby ten mógł w spokoju odejść, bez bólu... Harry stratę swojego przyjaciela przeżywa do dziś, i choć mógłby mieć całe legowisko dla siebie, postanowił spać na podłodze, a miejsce na poduszce zostawia dla Georga. Ta historia pokazuje, że psy to najlepsi przyjaciele nie tylko człowieka, ale też innych zwierząt. Ich wierność chyba nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. 

Dlaczego psy nie chcą spać w legowiskach? Oto możliwe przyczyny

Czasami nasze pupile odmawiają spania w przygotowanych dla nich legowiskach. Mimo tego, że staramy się zapewnić im najlepszej jakości produkty do spania, kocyki i poduszki, to czasami podłoga lub kanapa będzie dla nich lepszym miejscem, a dlaczego? Jak czytamy na stronie psy24.pl, pies, który nie chce spać w legowisku, może w ten sposób dać ci znać, że jest ono zbyt oddalone od reszty domowników. Pupil jest i chce być częścią rodziny, dlatego stawianie jego legowiska w osobnym pomieszczeniu daleko od wszystkich z pewnością może mu się nie spodobać. Zwróć również uwagę na położenie legowiska, może psiakowi jest zbyt ciepło lub zbyt zimno.

Więcej o: