Jak Bruce Willis radzi sobie z chorobą? Emma Heming udostępniła zdjęcia aktora z córką

W lutym 2023 świat obiegła informacja, że Bruce Willis cierpi na nieuleczalną chorobę. Od tego czasu fani zastanawiali się, czy aktor radzi sobie w trudnych chwilach i jak teraz wygląda. Jego żona opublikowała na Instagramie wzruszające zdjęcia z córką.

W mediach wciąż publikowane są kolejne informacje na temat pogarszającego się stanu zdrowia Bruce'a Willisa. W lutym 2023 żona aktora Emma Heming Willis ogłosiła, że mężczyzna cierpi na otępienie czołowo-skroniowe, czyli wczesną formę demencji. Pomimo tego rodzina stara się żyć dalej, a w mediach społecznościowych możemy obserwować, jak radzą sobie z chorobą aktora. 2 kwietnia modelka udostępniła film ze zdjęciami Bruce'a Willisa z ich córką Mabel Ray, która właśnie skończyła 11 lat.

Zobacz wideo Bruce Willis zaskoczony przez rodzinę! Aktor świętował 68. urodziny

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Bruce Willis spędza emeryturę ze swoją rodziną. Jak aktor radzi sobie z chorobą?

Bruce Willis i Emma Heming pobrali się w 2009 roku. Poza Mabel Ray para ma jeszcze jedną córkę, 8-letnią Evelyn Penn. Życie rodziny możemy śledzić na Instagramie. Modelka niedawno publikowała nagranie z obchodów 10. rocznicy ślubu, podczas których para odnowiła przysięgę małżeńską. Z kolei 19 marca Bruce Willis obchodził swoje 68. urodziny i podzielił się z fanami zdjęciem, na którym widać nie tylko jego żonę z dziewczynkami, ale też byłą partnerkę Demi Moore i trzy dorosłe córki, które narodziły się z tego związku. Pomimo ciężkiej choroby, aktor wygląda na zdjęciach na szczęśliwego wśród swojej rodziny. Szczególnie wzrusza nagranie, które Emma Heming opublikowała w niedzielę.

 

Aktor z córką wzruszają do łez. Tak wyglądały najważniejszy momenty w życiu rodziny

Film składa się z kilku zdjęć zrobionych w różnych etapach życia Mabel Ray. Widać na nich, jak Bruce Willis trzyma swoją córkę w objęciach, zarówno z czasów, gdy była jeszcze niemowlęciem, jak z ostatnich miesięcy. 

Szczęśliwych 11. urodzin Mabel Ray! Twoja energia jest zaraźliwa. Potrafisz rozpalić cały pokój swoim uśmiechem i ciepłem. Cudownie jest doświadczyć tego, jak kochasz i dbasz o swoją rodzinę i przyjaciół. Nie przestawaj błyszczeć, kochanie i pamiętaj, żyj tak dalej

- napisała modelka pod filmem. Pomimo oznak starości na twarzy Bruce Willisa widać, że rodzice robią wszystko, by córki nie odczuły postępującej choroby taty. Rodzina stara się spędzać wspólnie każdą wolną chwilę.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.