Zdjęcie tej dziewczynki latało samolotem przez 9 lat. Niezwykła historia wzrusza do łez

Niektóre historie to wyciskacze łez, szczególnie wtedy, gdy dowiadujemy się o nich po latach. Kilka dni temu pracownicy jednej z amerykańskich linii lotniczych ogłosili, że znaleźli w samolocie po 9 latach zdjęcie pewnej dziewczynki. Do fotografii dołączony był list, który chwyta za serce.

W pewnym samolocie linii Frontier Airlines pracownicy techniczni musieli przeprowadzić kilka badań, podczas których natknęli się na coś nietypowego, a dokładnie fotografie małej dziewczynki. Ta historia tak ich wzruszyła, że postanowili podzielić się tym ze światem. Zdjęcie 9-latki obiega świat, a jego historia przeszywa całe ciało...

Zobacz wideo Kunz: Chęć podróżowania jest tak duża, że naprawdę duże lotniska korkują się

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zdjęcie w samolocie znaleziono po 9 latach. Tajemniczy list o dziewczynce

Linie lotnicze Frontier Airlines jakiś czas temu poinformowały na swoich mediach społecznościowych o znalezisku w samolocie. Pracownicy techniczni odnaleźli zdjęcie małej dziewczynki i tajemniczy list w łazience pokładowej, dokładnie za lustrem. Od razu wiedzieli, że ktoś schował je tam celowo, a po przeczytaniu listu wszystko stało się jasne. Okazało się, że na fotografii znajduje się 4-letnia dziewczynka, a jej zdjęcie zostało tam pozostawione przez jej dziadków, gdy pewnego razu lecieli tym samolotem. Jednak to nie koniec historii, dziadkowie zrobili to, aby spełnić marzenie wnuczki...

Marzenie małej dziewczynki zostało spełnione. Rodzina jest wdzięczna i wzruszona

Fotografia znaleziona w samolocie przedstawiała Grace Kelly, której marzeniem od zawsze było latanie samolotami. Niestety podczas jej dzieciństwa nie miała ona okazji wsiąść do samolotu i wylecieć w żadną podróż. Niestety mała Grace przegrała walkę z rakiem nerki w 2014 roku i dlatego nie miała możliwości lotu samolotem. Kilka tygodni po jej śmierci dziadkowie Grace podróżowali tym samolotem i chcieli spełnić marzenie ukochanej wnuczki tak, jak tylko mogą, więc ukryli jej zdjęcie i zostawili liścik. Na pozostawionej notatce napisali:

Nasz mały aniołek zawsze chciał latać – niech więc leci z Monarch w ukryciu. Tak długo, jak to tylko będzie możliwe. Szczęśliwej podróży, kochana Grace, sprawiłaś, że nasze życie było najpiękniejsze, choć tylko przez krótki czas.

- czytamy na stronie mirror.co.uk

To może cię zainteresować:
Hotelowe sztuczki. Wiele osób daje się nabrać.
Takie pytanie otrzymał od zakonnicy. 9-latek był w szoku.
Chciała zarobić na kryptowalutach, trafiła na oszustów.

Więcej o:
Copyright © Agora SA