Pokazał, co się dzieje z bagażem na lotnisku po odprawie. Dla wielu osób prawda może być szokująca

O bagażach, które suną po taśmie na lotnisku słyszy się wiele mitów. Ludzie mówią o rzucaniu walizkami i nieszanowaniu cudzej własności. Zdarza się, że bagaże giną, a to już ogromny problem i wina obsługi na lotnisku. Pewien TikToker postanowił sprawdzić, co tak naprawdę dzieje się z walizką po odprawie. Z tego powodu zamontował kamerę.

Posiadając bagaż rejestrowany, musimy nadać go przed wylotem w odpowiednim miejscu na lotnisku. Co dzieje się z bagażem przez ten cały czas? Tę zagadkę postanowił rozwiązać pewien TikToker, który przy swojej walizce zamontował kamerę. Wiele osób było w szoku.

Zobacz wideo O co chodzi w sporze kontrolerów ruchu lotniczego z PAŻP? Garwolińska: Nie chodzi o pieniądze

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

TikToker pokazał drogę walizki na lotnisku. "Czas dowiedzieć się, co lotnisko robi z moją walizką"

TikToker Thomas Miller jakiś czas temu na swoim koncie opublikował filmik, na którym pokazał, co dzieje się z bagażem rejestrowanym na lotnisku. Thomas zamontował małą kamerę na samej górze walizki. Na filmiku widać, jak bagaż pokonuje odcinki na taśmie. Następnie, ląduje on u obsługi portu lotniczego, który kieruje walizkę już w stronę samolotu, gdzie pracownik lotniska układa każdą w luku bagażowym. Użytkowników na platformie, bardzo zainteresował filmik mężczyzny, wielu z nich było w szoku. Panuje przekonanie, że pracownicy lotnisk rzucają walizkami, a jak się okazuje przez większość drogi, bagaż znajduje się na taśmie i jest całkowicie bezpieczny.

Bagaż rejestrowany: o tym warto wiedzieć

Bagaż rejestrowany podczas podróży samolotem jest zazwyczaj dodatkowo płatny i przed lotem, musimy go nadać. W walizce rejestrowanej możemy zabrać ze sobą na wyjazd o wiele więcej rzeczy, niż w bagażu podręcznym. Jeśli wykupimy taką opcję na podróż, bez problemu możemy spakować kosmetyki powyżej 100 ml, czy po prostu mieć większą ilość ubrań. Przed wylotem warto przeczytać na stronie przewoźnika regulamin, w którym będą dokładnie opisane przedmioty niedozwolone i dozwolone w bagażu rejestrowanym. Pamiętaj, aby nie przewozić sprzętów elektronicznych takich jak np. laptopy czy tablety w tego typu walizkach. Zakazane w większości linii są również powerbanki, które potrafią wybuchać przez nagłe zmiany ciśnienia. Zazwyczaj takie bagaże mają limity wagowe i wymiarowe. Dla większości linii lotniczych jest to 20 lub 32 kg i 158 cm sumując wysokość, długość i szerokość.

Może Cię zainteresować:
-Pieniny zaatakowane przez inwazję niebieskich ślimaków. Turyści powinni mieć się na baczności.
-To miejsce mogło być nowym Disneylandem. Po latach "straszy", a opuszczone zamki przyciągają turystów.
-Wakacje nad morzem bez deszczu. Weź urlop w tym terminie, a pogoda będzie cię rozpieszczać.

Więcej o:
Copyright © Agora SA