Drogocenny pierścionek zaręczynowy wpadł jej do toalety. Nie do wiary, gdzie znalazła go 13 lat później

Pewna mieszkanka Minnesoty miała prawdziwe szczęście. Podczas korzystania z toalety zgubiła ukochany pierścionek, który dostała od męża. Nie spodziewała się, że ktoś go znajdzie i zwróci jej zgubę 13 lat później.

Niedopasowany pierścionek można bardzo łatwo zgubić. Jeśli zsunie się z palca w nieprzewidzianym momencie, to rzadko zdarza się, aby wrócił do właścicieli. Warto jednak mieć nadzieję i nie przestawać szukać, ponieważ nigdy nie wiadomo, kto znajdzie zagubiony przedmiot. Na uczciwych ludzi trafiła pewna mieszkanka Minnesoty, która odzyskała pierścionek po tym, jak straciła go w toalecie 13 lat wcześniej. Znaleźli go pracownicy kanalizacji.

Zobacz wideo Mydło nie wystarczy. Jak zdjąć ciasny pierścionek?

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kobieta zgubiła pierścionek w toalecie. Myślała, że już go nie odnajdzie

Historia zaginionego pierścionka zaczyna się w 2010 roku, gdy Mary i jej mąż David obchodzili 33. rocznicę ślubu. Z tej okazji mężczyzna podarował żonie złotą obrączkę z diamentem, wokół którego umieszczono mniejsze kamienie. Niestety biżuteria była za duża na Mary i niedługo później pierścionek zsunął się z jej palca. Kobieta korzystała wówczas z toalety i podczas spłukiwania wody obrączka wpadła do muszli. Mary próbowała jej szukać wkładając rękę do sedesu, jednak bezskutecznie. Razem z rodziną wydzwaniała setki razy do pobliskich służb miejskich, by zgłosić zgubioną biżuterię, ale te działania również nie przyniosły rezultatu. Kobieta pogodziła się z myślą, że straciła cenną pamiątkę na zawsze. Nie przypuszczała, że 13 lat później pierścionek do niej wróci w nieoczekiwanym momencie.

Mary odzyskała zgubę po 13 latach. Pierścionek znaleziono w kanalizacji

W marcu, w miejscowej kanalizacji trzech pracowników naprawiało zepsutą maszynę, gdy nagle dostrzegli w wodzie coś błyszczącego. Okazało się, że jest to złoty pierścionek z diamentami. Mężczyźni uczciwie zgłosili znalezisko i rozpoczęto kampanię mającą na celu odnalezienie właściciela obrączki. O akcji usłyszała córka Mary i Davida. Po obejrzeniu fotografii para wiedziała, że to ich zagubiony przed laty pierścionek. Mary spotkała się z przedstawicielami Metropolitan Council, agencji rządowej zajmującej się usługami w regionie Twin Cities w Minnesocie, by odzyskać zgubę. Spotkanie zostało nagrane i udostępnione w serwisie YouTube. Na filmie widać szczęśliwą Mary, która śmieje się razem z mężem.

Co jeszcze możemy spłukać w toalecie? Będę mieć zajęte popołudnie

- zażartowała Mary.

 

Może Cię też zainteresować:
Tyle płaci YouTube. Te krótkie treści generują ogromne wyświetlenia. Dla platformy to strzał w dziesiątkę
Polskie miasto wydało miliony na kościół, a teraz chce go sprzedać. "Wszystko zostało już uzgodnione"
- James Bond istniał naprawdę - i do tego był Polakiem. Jego dziadek pracował jako chirurg w Warszawie

Więcej o: