Nie korzystaj z tych rzeczy w pokoju hotelowym. Była kierowniczka ostrzega, że wcale nie są czyste

Jadąc do hotelu warto wziąć pod uwagę to, że z niektórych rzeczy korzystało wielu gości przed nami. Choć personel powinien je czyścić, nie zawsze to robi. Kierowniczka hotelu radzi, z czego lepiej nie korzystać.

Wybierając hotel na wakacje zwykle bierzemy pod uwagę opinie innych gości na temat porządku w danym ośrodku. To jedno z najważniejszych kryterium przy wyborze miejsca, w którym spędzimy kilka dni. Jednak nawet w najczystszych hotelach mogą zdarzyć się wpadki, których pracownicy hotelu nie przewidzieli. Była kierowniczka przestrzega, z czego nie korzystać w pokojach hotelowych.

Zobacz wideo Znamy prognozę na sezon urlopowy 2023!

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Z czego nie korzystać w hotelu? Kierowniczka doradza z własnego doświadczenia

Melissa Hanks przez długi czas pracowała w hotelach na stanowisku kierowniczym. Przez lata zarządzania tego typu obiektami i mogła zaobserwować różne sytuacje, które dały jej do myślenia. Teraz chce ostrzec innych i doradzić im, z których przedmiotów w hotelach lepiej nie korzystać. Na TikToku prowadzi konto pod nazwą @melly_creations, które obserwuje 69,2 tys. osób. Jeden z jej ostatnich filmów wzbudził szczególne zainteresowanie. Melissa opowiedziała w nim m.in. o ekspresach do kawy.

Widziałam jak ludzie parzą w nich inne rzeczy niż kawę. Poza tym nawet jeśli osoba sprzątająca wyczyści ekspres z zewnątrz, to pojemnik w środku nigdy nie jest czysty

- powiedziała. To odpowiedź na komentarz pod innym filmem, w którym ktoś wyznał, że widział jak gość hotelowy oddaje do takiego ekspresu mocz.

Nie używaj tych kosmetyków w hotelu. To obrzydliwe, co może się w nich znaleźć

Kolejną rzeczą, na jaką zwróciła uwagę Melissa są kosmetyki w pokojach hotelowych. Często pod prysznicem wiszą pojemniki z pompką, które można napełnić mydłem lub szamponem w każdym momencie. Kierowniczka podpowiada, aby nie korzystać z nich, ponieważ inni goście napełniają takie pojemniki różnymi substancjami, a obsługa nie czyści ich w środku, tylko uzupełnia.

Widziałam płyny ustrojowe w niezabezpieczonych pojemnikach

- napisała. Zamiast takich kosmetyków lepiej skorzystać z mydła i szamponu, które są fabrycznie zabezpieczone w opakowaniach. Otwiera się je tylko przed skorzystaniem, więc nie ma możliwości, by inny gość korzystał z nich przed nami. W komentarzach inni użytkownicy podzielili się swoim doświadczeniem z pracy w hotelu.

Pracowałem w motelu i pokojówki używały tych samych szmat do mycia łazienki, podłóg i luster, co do wycierania ekspresu do kawy

- można przeczytać pod filmem.

Może Cię też zainteresować:
Najciekawsze atrakcje dla dzieci w Polsce. Miejsca idealne na weekend, które dostarczą im wiele frajdy
Niepowtarzalna karuzela przyjechała do Polski. Atrakcja niesie za sobą poruszające przesłanie
- Nowa atrakcja turystyczna nad morzem. Morskie Centrum Nauki w Szczecinie właśnie zostało otwarte

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.