Dziś Dzień Głupkowatych Powitań na Poczcie Głosowej. Zaskocz znajomych zabawnym nagraniem [POMYSŁY]

Jeśli zastanawiasz się, jakie jest dzisiaj święto nietypowe, odpowiedź może cię zaskoczyć. Choć poczta głosowa pełni w naszym życiu coraz mniejszą rolę, to dziś możesz wykorzystać ją do pozytywnego celu. Przedstawiamy propozycje nagrań na Dzień Głupkowatych Powitań na Poczcie Głosowej.

Co prawda robienie niewinnych psikusów znajomym i bliskim kojarzy nam się przede wszystkim z Prima Aprilisem, czyli 1 kwietnia, ale okazuje się, że podobnych okazji w ciągu roku jest więcej. Co ważne, nagranie odpowiedniej wiadomości zajmie nam tylko chwilę. Potem warto dodatkowo naszą "ofiarę" podpuścić, aby do nas zadzwoniła i pozwolić poczcie głosowej się włączyć. Jest to prosty żart, który może poprawić drugiej osobie humor, a niekiedy do takiego incydentu wraca się z uśmiechem nawet po czasie.

Zobacz wideo Pani Monika poprawia humor klientom opaskami do włosów. "Specjalnie przychodzą zobaczyć"

Kalendarz Świąt Nietypowych. Każda okazja jest dobra do świętowania

Dzień Głupkowatych Powitań na Poczcie Głosowej to przykład święta, które znajdziemy w kalendarzu świąt nietypowych. Próżno w nim szukać dni wolnych od pracy i szkoły, ale każdy z nas powinien znaleźć w nim okazje do uczczenia. W tym roku obchodziliśmy już Dzień Elvisa Presleya, Dzień Osób Nieśmiałych czy Dzień Pikantnych Potraw. Nie ma reguły odnośnie tego, co może być obiektem świętowania. Najważniejsze jest to, aby znaleźć chwilę w swoim zabieganym dniu i poświęcić ją na to, co lubimy i co sprawia nam przyjemność. Innym razem będzie to okazja do tego, aby najróżniejsze mniejszości społeczne poczuły się wyróżnione, co ponownie sprowadza się do pozytywności. Podobnie zresztą jest w przypadku głupkowatych powitań na poczcie głosowej. Co jednak zrobić, gdy nie mamy pomysłu na takie nagranie?

Jakie jest dzisiaj święto nietypowe? Dzień Głupkowatych Powitań na Poczcie Głosowej 2024

Dzień Głupkowatych Powitań na Poczcie Głosowej co roku przypada 30 stycznia. Być może ten zimowy termin został wybrany dlatego, że wielu z nas potrzebuje wówczas rozchmurzenia. Jeśli zaś chodzi o konkretne nagrania, to ciekawe propozycje znajdziemy np. w wątku na forum.gazeta.pl. Oto niektóre z nich:

Cześć! Nie mogę teraz z tobą rozmawiać. Zadzwoń, jak będę mógł.
***
W tej chwili nie mogę odebrać, szukam telefonu w torebce.
***
Po usłyszeniu wiadomości proszę zostawić krótki sygnał.
***
Być albo nie być, oto jest pytanie, ale mnie teraz nie ma, więc zostaw nagranie.
***
Cześć. To ja. Właśnie sprawdzam, ile wiadomości pomieści moja poczta głosowa. Więc nie przejmuje się, nie jesteś sam. Ale jak już sprawdzę, to pewnie oddzwonię.
***
Tu poczta głosowa. W tej chwili mamy strajk. W nagłych wypadkach prosimy o kontakt z pocztą główną.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.