Tu możesz wziąć ślub bez ubrań. Brzmi jak żart? Na pewnej plaży wprowadzono zaskakujące przepisy

Wiele osób marzy o ślubie na plaży, a jeszcze inni chcieliby stanąć na ślubnym kobiercu bez ubrań. Od teraz jest to możliwe. Na pewnej plaży zezwolono na organizowanie nagich ceremonii. Burmistrz "ukłonił się" w stronę przyjezdnych i zobaczył okazję na przyciągnięcie większej liczby turystów

Miliony osób marzy o romantycznym ślubie w pięknej scenerii w plenerze, dlatego wiele par młodych organizuje ceremonie na plaży. To oryginalny pomysł, który może zapewnić niepowtarzalne wrażenia i cudowne wspomnienia na całe życie. Zwykle takie wydarzenia organizowane są za granicą, w pięknych, południowych krajach, gdzie słońce grzeje, a morska bryza dodaje świeżego powiewu. Jeśli również marzy ci się taki ślub, leć na Sardynię. Tam poczujesz prawdziwe połączenie z naturą, bowiem na jednej z plaż można teraz pobrać się... bez ubrań.

Zobacz wideo "Po pandemii nie robimy już wesel na 300 osób". Wedding plannerka zwraca też uwagę na inny trend. "Przykry dla par młodych"

Gdzie najładniejsze plaże na Sardynii? To miejsce wyróżnia coś jeszcze

Sardynia jest znana z jednych z najpiękniejszych plaż na świecie, które regularnie pojawiają się w światowych zestawieniach. Przejrzysta woda przybiera tam turkusowy kolor, a piasek w wielu miejscach jest tak biały, że przypomina karaibskie wyspy. Nic zatem dziwnego, że wielu turystów chciałoby w takim miejscu wziąć ślub. Niektórzy marzą nawet o ceremonii, która odbyłaby się bez ubrań. Choć brzmi to dość ekscentrycznie, nie jest niemożliwe. Władze wyspy wydały niedawno zgodę na organizowanie nagich ślubów na plaży Is Benas, która od lat jest otwarta dla naturystów. Luigi Tedeschi, burmistrz miejscowości San Vero Milis, wpadł na ten pomysł po tym, jak pewna niemiecka para turystów zapytała, czy może zorganizować właśnie taką ceremonię w tym miejscu. Zdaniem mężczyzny, każdy chętny powinien mieć możliwość zawarcia małżeństwa bez ubrań.

Dla naturystów jest to filozofia życia i jest związana z naturą. Należy ją szanować - więc dlaczego nie? Mamy tę plażę, miejsce, które doskonale nadaje się do naturyzmu. A potem pomyśleliśmy, zróbmy plażę na wesela. Jeśli ludzie chcą wziąć ślub nago, to mogą

- stwierdził burmistrz w rozmowie z CNN Travel.

Czy można wziąć ślub na plaży? Tak, nawet bez ubrań

Wygląda na to, że Luigi Tedeschi bardzo poważnie traktuje kwestię nagich ślubów, ponieważ nie chce poprzestać na jednej plaży. Jego celem jest stworzenie kilku intymnych obiektów, w których każda chętna para będzie mogła powiedzieć sobie "tak" bez ubrań.

W ten sposób możemy stworzyć obwód, w którym naturyści mogą znaleźć gościnność i możemy przyciągnąć bardzo szanowany rodzaj turystyki

- stwierdził, dodając, że na plażach dla nudystów często jest większy porządek niż w publicznych miejscach, gdzie turyści zostawiają masę śmieci. W wywiadzie z telewizją CNN poruszono także kwestię tego, czy obowiązuje chociaż jeden element garderoby świadczący o wyjątkowości takiej uroczystości. Pojawił się pomysł obowiązkowego welonu noszonego przez pannę młodą, jednak burmistrz zdementował te plotki.

Ludzie mogą nosić to, co chcą. Dopóki zasadą jest potwierdzanie wolności ludzi, wszystko jest w porządku

- stwierdził Tedeschi.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Czy chciałbyś/chciałabyś wziąć taki ślub?
Więcej o:
Copyright © Agora SA