Znaki zodiaku, które potrafią być zimne jak lód. Sprawdź, czy do nich należysz

Każdy znak zodiaku przypisuje danym osobom pewne cechy. Wśród nich znajdziemy takie osoby, którym oziębłość przychodzi łatwiej niż innym. Uważaj, jeśli im podpadniesz, potraktują cię nie tylko zimnym spojrzeniem.
Zobacz wideo Jesteś osobą kulturalną czy roszczeniową? Prawda może zaskoczyć

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Zodiakalne Panny to znaki, które ponad wszystko cenią sobie swoje zasady. Są bardzo ułożone, uwielbiają wszystko planować, jednak w niektórych przypadkach, logika przysłania im wszelkie emocje. Zdarzają się sytuacje, że Panna traktuje kogoś chłodno i z dystansem zupełnie bez powodu, czego nawet nie jest do końca świadoma. Jednak zazwyczaj jest to mechanizm ochronny, który Panny stosują przed innymi.

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Osoby spod znaku Bliźniąt potrafią niezwykle szybko adaptować się do sytuacji i z miłego, życzliwego oraz przyjacielskiego człowieka, nagle potrafią stać się oschli i zdystansowani. Wystarczy tylko podpaść czymś zodiakalnemu Bliźniakowi, a z pewnością dana osoba przekona się, co znaczy przeszywający zimnem wzrok tego znaku. 

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Nie ma dla Koziorożców nic ważniejszego niż ich dobre imię. To osoby, które chcą uchodzić za poważne, rozsądne i dojrzałe, co często objawia się chłodem w jego relacjach z innymi ludźmi. Osoby spod znaku Koziorożca uwielbiają kontrolować każdy aspekt swojego życia, a według nich, okazywanie uczuć potrafi to zepsuć. Ich oziębłość wynika z faktu, że nie chcą być postrzegane jako osoby słabe.

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodniki to niezwykle szczere, stanowcze i rozsądne znaki zodiaku. Zawsze wolą kierować się swoim intelektem i zazwyczaj nie dają się ponosić emocjom. Zdarza się, że nawet dla najbliższych mogą wydawać się zimni, jednak Wodnik woli powiedzieć najgorszą prawdę, niż kogokolwiek okłamywać. Bardzo podobnie jest w przypadku, kiedy ktoś zrani zodiakalnego Wodnika - on zapamięta to na długo i wtedy nie licz na żadne współczucie czy pomoc z jego strony.

Copyright © Agora SA