Cztery najbardziej agresywne znaki zodiaku. Jesteś jednym z nich?

Znakom zodiaku można przypisać różne cechy charakteru. Niektóre uważane są za szczere do bólu, inne za niezwykle pomocne, a jeszcze inne za agresywne. Te cztery, o których przeczytacie w tym artykule nieprzewidywalne, zaczepne i zazdrosne.

Więcej artykułów o znakach zodiaku i horoskopach znajdziecie na Gazeta.pl 

Wiele osób szukając partnera czy przyjaciół najpierw pyta, jakim jest znakiem zodiaku. Oczywiście czasem ktoś, kto do swojego znaku ma przypisaną jakąś cechę, w rzeczywistości jej nie ma, ale niektóre mają swoje odzwierciedlenie. W tym artykule sprawdzimy, które znaki zodiaku mogą pokazać swoje agresywne oblicze. 

Zobacz wideo

Agresywne znaki zodiaku: Baran

Jeśli chodzi o Barana, to rzeczywiście wykazuje on agresywne cechy, ale nie chodzi tutaj o przemoc fizyczną. Uwielbia konkurować i to właśnie na tej płaszczyźnie daje upust swoim ambicjom. Dzięki temu często osiąga cel. Należy Baranom stawiać solidne granice, bo jeśli się tego nie zrobi, to zaczyna je przekraczać i może być naprawdę przerażający. 

Agresywne znaki zodiaku: Bliźnięta

Bliźnięta to zwykle ludzie, którzy są przyjacielscy i empatyczni, ale zdarza im się być nieprzewidywalnym. Czasem mimowolnie przejmują kontrolę nad bliskimi i starają się kierować ich życiem. To właśnie sprawia, że ludzie mogą odbierać ich jako agresywnych manipulatorów. 

Agresywne znaki zodiaku: Lew

Ten znak zodiaku jest niezwykle temperamentny, ale na samym początku nie ujawnia swojej porywczej natury. To jego ukryta cecha. Bliscy Lwa z pewnością myślą o nim jako o duszy towarzystwa, ale kiedy coś nie idzie po jego myśli, to zwykle zamienia się w prawdziwego drapieżcę. Niestety, kto stanie mu na drodze zwykle przegrywa walkę. 

Agresywne znaki zodiaku: Skorpion

Skorpiona bardzo łatwo zdenerwować i wyprowadzić z równowagi. Głównie w sytuacjach gdzie w grę wchodzi zazdrość. Kiedy coś nie idzie po jego myśli, potrafi być naprawdę złośliwy i wbijać szpilę w czułe punkty. Jest wybuchowy i to właśnie tutaj może przejawiać się jego agresja. Zdarza mu się krzyczeć i uwierzcie, lepiej wtedy uciekać. 

Jesteście jednym z tych znaków? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA