Kompatybilność znaków zodiaku to nie żart. Te kompletnie do siebie nie pasują. Z trudem stworzą relację

Kompatybilność znaków zodiaku, czyli odpowiednie dopasowanie. Czy Ryby polubią się z Bliźniętami? A może Strzelec będzie miał problem, aby dogadać się z Panną? Podpowiadamy, jakie znaki zodiaku do siebie pasują, a które muszą się "dotrzeć".

Niektóre znaki zodiaku rozumieją się niemal bez słów. Nie mają problemu, aby szybko nawiązać więź porozumienia i szybko obdarzają drugą osobę zaufaniem. Nie dzieje się tak tylko za sprawą ich usposobienia. Znaczenie ma ich kompatybilność względem gwiazd. Przykładowo - Ryby i Rak, te znaki które pochodzą z wodnych odmętów astrologii dogadują się znakomicie! Podpowiadamy, jakie połączenia mogą być wyjątkowo zawiłe, ale to nie znaczy że niemożliwe do uzyskania kompromisu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Zobacz wideo

Dopasowanie znaków zodiaku: Bliźnięta i Ryby są z dwóch różnych światów

Bliźnięta są indywidualistami, którzy zazwyczaj chowają swoje uczucia bardzo głęboko. Ryby to dusze towarzystwa i osoby wrażliwe, które pokazują niemal wszystkie emocje. Jak połączyć te dwie skrajności? Takie znaki zodiaku mogą być wspaniałymi przyjaciółmi, jeśli tylko potrafią się godzić i sobie przebaczać. Na szczęście Ryby nie potrafią długo trzymać w sobie urazy i często pierwsze wyciągają dłoń. W związkach panuje ogień - wielka miłość i wielkie ryzyko porażki. Tylko od tych dwóch znaków zodiaku zależy, czy znajdą nić porozumienia, a uczucie wytrzyma ten wielki chaos emocji.

Dopasowanie znaków zodiaku: Lew i Skorpion to mieszanka wybuchowa

Lwy i Skorpiony to bardzo silne charaktery. Twardo stąpają po ziemi ni nie znoszą, kiedy ktoś wchodzi im w drogę. Z tego powodu ich połączenie może stać się mieszanka wybuchową, na którą nie będą gotowi. Dobre relacje mogą zachować tylko wtedy, jeśli zdecydują się na dzielenie obowiązkami. Raz decyzję podejmować będzie Lew, a raz Skorpion. Dominacja jednej strony skończy się tutaj porażką. 

Dopasowanie znaków zodiaku: Koziorożec i Baran mogą się nie dogadać

Koziorożce chętnie spędzają czas w samotności. Potrzebują spokoju, aby skoncentrować się i przemyśleć wiele spraw. Barany zaś ciągnie do wyjść na miasto, spotkań ze znajomymi i w chwilach kryzysu szukają pomocnej dłoni, aby się "wygadać". Z tego powodu zachowania obu znaków mogą wydawać się dla nich niezrozumiałe. Jeśli dobrze się poznają i zrozumieją swoje potrzeby - wtedy ich relacja może osiągnąć wielki sukces. Poznając się, muszą dużo słuchać i zbudować zaufanie.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o:
Copyright © Agora SA