Te znaki zodiaku nie wybaczą zdrady! Trzymają się zasad, a zaufanie jest dla nich najważniejsze

Zdrada to dla nich najgorsze, co może je spotkać w relacji. Te znaki zodiaku trzymają się określonych zasad i nie wybaczą braku szczerości. Zaufanie, to dla nich podstawa, dlatego trzeba bardzo uważać, aby ich nie zranić. Nie dają drugiej szansy.

Zdrada to często koniec relacji. Zburzonego zaufania nie da się odbudować w krótkim czasie, chyba że osoba zdradzona wykazuje się ogromną wyrozumiałością, lub strona zdradzająca posiada dobre argumenty, aby się usprawiedliwić. Niezależnie od tego, warto wiedzieć które znaki zodiaku zdrady nie wybaczają. Ich cechy charakteru nie pozwalają im na to. Znają swoją wartość i mają żelazne zasady.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Lew nie wybaczy zdrady. Jest dumny i ma własne zasady

Lew lubi porządek, zarówno w domu czy mieszkaniu, jak i w życiu. Jeśli coś go zburzy- jest nerwowy i potrafi wpaść w gniew. W przypadku relacji oczekuje nienachalnego zaufania i przywiązania. Zdrada doszczętnie pogrzebie relację z Lwem, a on sam szybko "spadnie na cztery łapy" i zacznie szukać szczęścia gdzieś indziej. Jego dobro jest bowiem u niego na pierwszym miejscu. Umie walczyć o siebie.

Ryby są wyrozumiałe, ale i bardzo wrażliwe. Wolą cierpieć, niż wybaczyć zdradę

Ryby to znak zodiaku, który jest bardzo emocjonalny. Nienawidzą zmian, a kiedy ich świat nagle legnie w gruzach poprzez złamane zaufanie... załamują się, bywają mściwe i potrafią szybko wybuchnąć gniewem. Od razu uderzają mocnymi słowami w osobę, która je skrzywdziła i oddalają się gdzieś, gdzie znów będą czuły się bezpiecznie. To dla nich bezapelacyjny koniec relacji, niestety taka rana w ich przypadku długo się goi. Czasem przez lata trzymają w sobie urazę, ale wolą to, niż ewentualne ponowne skrzywdzenie.

Bliźnięta nie wybaczą zdrady, a gniew zatrzymają w sobie. Nie licz na ich litość

W przeciwieństwie do Ryb Bliźnięta zniosą zdradę w ciszy. Nie będą roztrząsać, dramatyzować i dyskutować. Po prostu pogodzą się z zerwanym zaufaniem i odejdą. Nie wybaczą, ale szybko będą szukać pocieszenia. Po pomoc i wsparcie zwrócą się do przyjaciół, rodziny i być może nowej osoby, która okaże im pozytywne uczucia. Szybko znów stają się ufne, ale osoby, która je zdradziła, nie chcą widzieć już nigdy.

Więcej o:
Copyright © Agora SA