Sennik: paznokcie. Jak odczytać senne znaki? Podpowiadamy

Sennik: paznokcie. Sen o paznokciach odnosi się do konkretnej sfery życia. Jak interpretować ten symbol i co on oznacza dla osoby pogrążonej w objęciach Morfeusza? Podpowiadamy.

Paznokcie to wizytówka, z której można dużo wyczytać na temat zdrowia, a nawet stanu ducha danej osoby. A co, gdy ten symbol nawiedzi nas we śnie? Jak interpretować perfekcyjny manicure, a co oznacza płyta w kiepskim stanie? Sprawdzamy. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Paznokcie - sennik. Przekrój tematów

Sen o paznokciach ma skierować naszą uwagę w kierunku zdrowia, ale nie tylko. Paznokcie we śnie często odnoszą się też do naszego sumienia, spraw codziennych, a nawet pozycji społecznej. Szczegółowa interpretacja zależy od szczegółów. Tuż po przebudzeniu warto zapamiętać lub nawet zapisać każdy drobiazg. Jak paznokcie interpretuje sennik? Sprawdź, czy podświadomość chce Ci coś powiedzieć. 

Paznokieć - sennik. Co oznacza płytka w bardzo złym stanie? 

Paznokcie w złym stanie, pokryte plamami odnoszą się do niedoborów, które mogą towarzyszyć nam w realnym życiu. Według sennika złamany paznokieć powinien skierować naszą uwagę w kierunku zdrowia. Ten szczególny symbol często odnosi się do problemów natury psychicznej lub do zaburzeń somatycznych. 

Połamane paznokcie - sennik. Co jeszcze kryje ten symbol? 

Pierwsze skojarzenie z połamanymi paznokciami kieruje nasze myśli w stronę walki. Połamane paznokcie według sennika nie muszą bezpośrednio odnosić się do walki, ale na przykład rodzinnego konfliktu. Po przebudzeniu warto zastanowić się co zrobić, aby uniknąć trudnej rozmowy lub jak pokierować tą  konkretną sytuacją, aby uniknąć rodzinnego dramatu. 

Sennik - paznokcie u rąk. Długie i zadbane paznokcie

Ładne, zadbane paznokcie mogą odnosić się do sfery finansowej lub pewności siebie. Profesjonalny manicure może zapowiadać bardzo dobrą passę w interesach lub po prostu bardzo dobry okres, podczas którego będziemy czerpać z życia pełnymi garściami. Sennik paznokcie u rąk, na które miło jest popatrzeć, interpretuje jako pozytywną wróżbę

Sennik - malować paznokcie. Czy podświadomość chce nam coś powiedzieć? 

Osoba, która we śnie maluje paznokcie, może spać spokojnie. Według sennika malowanie paznokci oznacza, że marzenia i plany, które towarzyszą nam od dawna, właśnie zaczynają się spełniać. I to my sami będziemy autorami tego sukcesu. 

Sennik - paznokcie u nóg. Jak interpretować sen? 

Paznokcie u stóp, które pojawiają się we śnie, oznaczają zastój w pewnej sytuacji. Co więcej, według sennika paznokcie u nóg odnoszą się do utraty sił witalnych i motywacji. I chociaż może nie jest to pozytywny symbol, warto pamiętać o tym, że sen często pełni rolę ostrzeżenia przed tym co może, ale nie musi się wydarzyć. Być może to tylko taki znak ostrzegawczy przed zbyt dużym wysiłkiem lub znak, że to już najwyższy czas zmienić wcześniej obrany kierunek. 

Zobacz też: Sennik: pływać. Co oznacza sen o pływaniu?

Więcej o:
Copyright © Agora SA