Horoskop na tydzień 16-22 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na tydzień 16-22 października 2023 roku. Najbliższe dni będą zaskakujące dla Strzelców, Ryb i Skorpionów. Pozostałe znaki zodiaku dostrzegą nowe szanse na realizację marzeń. Jak potoczy się ten tydzień? Sprawdź horoskop.

Horoskop tygodniowy - Baran

Wraz z początkiem tygodnia spadnie na Ciebie trochę obowiązków, ale wraz z postępem pracy przekonasz się, że to nic co mogłoby Cię przerosnąć. Twój zmysł organizacyjny pozwoli Ci zaoszczędzić trochę czasu na romantyczną randkę w środku tygodnia. Wraz z końcem tego tygodnia otrzymasz zaskakującą szansę na realizację odkładanego marzenia. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop tygodniowy - Byk

Gwiazdy wieszczą Ci kilka trudnych dni, które będzie trzeba w stu procentach poświęcić pracy, ale już w połowie tygodnia uda Ci się odrobinę odetchnąć. Na koniec poczujesz, że wszystko jest w zasięgu ręki i zrealizujesz odważny pomysł, który poprawi jakość życia Twojej rodziny.  

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

W tym tygodniu obowiązki zawodowe nie będą dla Ciebie problemem, zrealizujesz wszystko szybko i sprawnie. Dodatkowo możesz liczyć na pomoc pewnego Byka, który pomoże Ci rozwiązać pewną palącą kwestię. Na koniec zaplanujesz wesołą imprezę, na której pojawi się ktoś, na kim Ci tak bardzo zależy. 

Horoskop tygodniowy - Rak

Wraz z początkiem tygodnia zostaniesz mile zaskoczony przez Bliźnięta, zanim zaplanujesz wspólną przyszłość, pozwól sytuacji rozwijać się w naturalnym tempie. W środku tygodnia ktoś poprosi Cię o pomoc. Nie odmawiaj, bo pod koniec bardzo Ci się to opłaci. 

Horoskop tygodniowy - Lew

Na początku nowego tygodnia jak burza pojawi się w Twoim życiu pewna osoba. Zanim jej zaufasz, sprawdź, jakie ma intencje. Od środy szef zarzuci Cię nowymi obowiązkami. Pod koniec tygodnia poczujesz się wyczerpany.

Horoskop tygodniowy - Panna

Od początku tygodnia rozpoczniesz aktywność, która przyniesie Ci wiele satysfakcji. Zamiast martwić się na zapas, po prostu płyń z prądem, aż do czwartku. Pod koniec tygodnia poczujesz ulgę i zaplanujesz miły weekend dla dwojga.  

Horoskop tygodniowy - Waga

Ten tydzień przyniesie Ci niespodziewany zastrzyk gotówki, zanim zaczniesz zastanawiać się jak wydać pieniądze lepiej odłóż tak dużo jak to tylko możliwe. Bądź dobrej myśli, jeśli będziesz działać rozsądnie, już na koniec tego tygodnia zobaczysz wymierne efekty. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Tydzień zacznie się dla Ciebie pod szczęśliwą gwiazdą, spotkanie w interesach okaże się strzałem w dziesiątkę. Ktoś powierzy Ci ważne zadanie, ale z pewnością sobie z nim poradzić. Na koniec czeka Cię poważna rozmowa z partnerem, ale to zdecydowanie będzie dyskusja, która bardziej Wam pomoże niż zaszkodzi. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Wraz z początkiem tygodnia udasz się na spotkanie, które bardzo poprawi Ci humor. A od środy będzie już tylko lepiej, Twoje sprawy zawodowe potoczą się w możliwie najlepszym kierunku. Na koniec warto zaplanować romantyczny wyjazd tylko we dwoje. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Na początku tygodnia ktoś zdradzi Ci sekret, który dużo zmieni w Twoim postrzeganiu tej osoby. Zamiast przejmować się na zapas, lepiej skup się na swoich obowiązkach. Na koniec odzyskasz spokój ducha i uda Ci się wreszcie odpocząć. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik

W nowy tydzień wejdziesz na sportowo, co zmieni Twoje samopoczucie. Poczujesz, że wszystko jest możliwie i zaczniesz poważnie planować przyszłość. Na koniec zaplanujesz romantyczne spotkanie tylko we dwoje. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ten tydzień będzie oznaczał nowe wyzwanie, ktoś zaproponuje Ci lepsze stanowisko i wyższą pensję. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję skup się na tym co tu i teraz. Odpowiedź przyjdzie do Ciebie koło piątku. W weekend oddasz się błogiemu lenistwu.  

Zobacz też: Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Więcej o: