Trzy znaki zodiaku, które zdradzają najczęściej - czy jesteś w grupie podwyższonego ryzyka?

Chcesz poznać trzy znaki zodiaku, które zdradzają najczęściej? Skłonność do zdrady każdy nosi w głębi swojego serca, ale niektóre znaki dzięki wyjątkowej energii są bardziej predysponowane do cudzołóstwa.

Pojęcie zdrady dla każdego znaczy coś innego, zdrada jest też wyborem, którego nie zmieni data urodzenia. Jak więc interpretować skłonność do przysłowiowego "skoku w bok" i kto jest najbardziej narażony na pokusę? 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Trzy znaki zodiaku, które zdradzają najczęściej: Bliźnięta 

Osoby spod znaku Bliźniąt zdecydowanie lubią flirtować i rozmawiać o seksie, często na opowieściach się kończy, ale gdy dopadnie je nuda lub przedłużająca się samotność z powodu nieobecności partnera mogą spróbować poszukać szczęścia gdzie indziej. Nie chodzi tylko o bliskość fizyczną, Bliźnięta potrzebują ciągłej stymulacji umysłowej, ale lubią też prowokacyjne formy, pociąga ich też możliwość prowadzenia rozmów w ukryciu. Po fakcie potrafią kwieciście tłumaczyć swoje złe uczynki, usprawiedliwienie zdrady tłumaczą często amnezją selektywną. Dla osoby trzeciej romans z Bliźniętami oznacza ryzyko, że wszystko się wyda. Nie jest to zbyt dyskretny znak, który często opowiada o swoich podbojach. Decydując się na związek z Bliźniętami, trzeba się liczyć z tym, że będzie to relacja, gdzie głównym problemem jest zaufanie. 

Trzy znaki zodiaku, które zdradzają najczęściej: Waga 

Nikomu tak łatwo nie przychodzi kłamstwo jak Wadze. Ten znak do perfekcji opanował unikanie odpowiedzialności i ukrywanie pozamałżeńskich romansów. Waga kłamie z niezwykłym urokiem, a język miłości to zdecydowanie jej pierwszy język. Osoby urodzone pod znakiem Wagi nie lubią samotności, są też bardzo łase na komplementy, co sprzyja dodatkowym historiom. Warto podkreślić, że dla Wagi romans wcale nie musi oznaczać wielkich życiowych zmian, przeciwnie niewierna Waga najczęściej zostaje ze swoim partnerem i kiedy już zrozumie swój błąd, potrafi okazać skruchę i pójść dalej. Waga potrafi dźwignąć ciężar swoich uczynków. 

Trzy znaki zodiaku, które zdradzają najczęściej: Ryby 

Na końcu zestawienia Ryby, które w życiu szukają przede wszystkim emocji, co sprzyja przygodom. Ryby pójdą za wszystkim, co zapewni im chwilową ucieczkę od rzeczywistości. Bez chwili zastanowienia podążą za kimś o równie artystycznej duszy. Ryby równie mocno jak potrafią angażować się w romans, przepraszają. Aby odzyskać ukochaną osobę, są w stanie zrobić naprawdę niezwykłe rzeczy, w które włożą całe serce. Ich urok osobisty sprawia, że szybko wybacza im się kolejne pomyłki. Po zdradzie Ryby przechodzą od skrajności w skrajność, która objawia się pełnym poświęceniem dla partnera. Artystyczna dusza nie może być usprawiedliwieniem, każdy powinien nad sobą pracować lub zmienić obiekt uczyć. 

Pamiętaj, by do powyższych opisów podchodzić z przymrużeniem oka.

Zobacz też: Horoskop finansowy na 2024 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Więcej o:
Copyright © Agora SA