Horoskop na tydzień 13 - 19.11 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na tydzień od 13 do 19 listopada 2023 roku. Czy Lew wyciągnie rękę i zakopie topór wojenny? A Wodnikowi szczęście będzie sprzyjać w interesach? Przeczytaj horoskop tygodniowy i sprawdź, jak potoczy się kilka kolejnych dni.

Horoskop tygodniowy - Baran

Co sprawia Ci radość? Ten tydzień warto poświęcić na przyjemności. Po wytężonej pracy kilku ostatnich miesięcy należy Ci się chwila zapomnienia. A może nawet uda się zaplanować krótki urlop

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop tygodniowy - Byk

Twoje życie miłosne zdominuje ten tydzień, rozterki serca zakończą się dopiero tuż przed weekendem. Nie wiesz kogo wybrać? Być może to nie jest odpowiedni czas na związek, może czas na to, aby przez chwilę postudiować swoje prawdziwe potrzeby.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

W tym tygodniu możesz się poczuć niewyraźnie. Już od poniedziałku dopadnie Cię lekkie przeziębienie, nie czekaj z wizytą u lekarza. Kilka dni w łóżku może okazać się zbawienne. Wszystkie ważne sprawy przejmie za Ciebie Wodnik. 

Horoskop tygodniowy - Rak

Już od poniedziałku otrzymasz ważne zadanie, które na pierwszy rzut oka może okazać się nie do przeskoczenia. Nie załamuj się, tylko spróbuj rozwiązać ten temat krok po kroku. Tym sposobem już koło środy będziesz mógł pochwalić się efektami swojej pracy. Za ten wysiłek spotka Cię nagroda. 

Horoskop tygodniowy - Lew

Może to już czas zakopać topór wojenny i wyciągnąć rękę na zgodę? Ten tydzień sprzyja pojednaniu, wykorzystaj tę szansę, bo drugi raz może się już nie powtórzyć. Jeśli postąpisz właściwe, wraz z końcem tygodnia poczujesz dużą ulgę. 

Horoskop tygodniowy - Panna

Nie wiesz, czy obiekt twojego zainteresowania odwzajemnia to uczucie? Spróbuj na parę dni zniknąć z pola widzenia, reakcja po powrocie będzie najlepszą odpowiedzią. Być może już najbliższy weekend czeka Cię niezapomniana randka. 

Horoskop tygodniowy - Waga

Chociaż początek tygodnia będzie trudny (szef zasypie Cię stertą obowiązków) to już od środy Twoja sytuacja ulegnie znacznej poprawie. Nagle wszystko stanie się banalnie proste i tydzień zakończysz na plusie.  

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Raz na jakiś czas masz dosyć wszystkich i wszystkiego? Zastanów się, czy problem nie pochodzi z wewnątrz. Być może obowiązki zaczynają Cię przytłaczać i nie masz już siły na poprawne relacje międzyludzkie. Zrób, co masz zrobić, a resztę dni poświęć na zasłużony relaks. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec

W tym tygodniu skup się na rodzinie, ostatnio zbyt wiele czasu poświęcasz pracy. Twoi bliscy potrzebują Twojej uwagi i pomocy w codziennych obowiązkach. Nie możesz wiecznie unikać zobowiązań. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Twój partner może Cię teraz pozytywnie zaskoczyć, już od wtorku w Waszym życiu zajdą pozytywne zmiany. Być może czeka Cię zmiana adresu lub prezent, o którym marzysz od dawna. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Skupisz się teraz na zarabianiu pieniędzy, w tym tygodniu okazja będzie gonić okazję. Spróbuj maksymalnie wykorzystać swój potencjał, aby przez resztę sezonu cieszyć się owocami swojej pracy. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

Czujesz się ostatnio niewyraźnie? W tym tygodniu uda Ci się odzyskać formę. Poczujesz zapał do aktywności fizycznej i zaczniesz pracować nad sylwetką. Efekty już niedługo zobaczysz gołym okiem. 

Zobacz też: Trzy znaki zodiaku, które zdradzają najczęściej - czy jesteś w grupie podwyższonego ryzyka?

Więcej o:
Copyright © Agora SA