Trzy znaki zodiaku, którym zapisana jest fortuna, sława i dobrobyt. Kto będzie obrzydliwie bogaty?

Chcesz poznać trzy znaki zodiaku, którym zapisana jest fortuna? Czy data urodzenia może zapewnić przewagę w świecie biznesu i międzynarodową sławę? Sprawdź, które znaki królują na liście najbogatszych ludzi świata, być może jeszcze wszystko przed Tobą.

Według niektórych ekspertów finansowych, położenie astrologiczne może mieć wpływ na sukces i umiejętność pomnażania pieniędzy. Co udało się ustalić na ten temat? Sprawdzamy. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Trzy znaki zodiaku, którym zapisana jest fortuna - kto jest na szczycie? 

Znak, który zdominował listę z największą ilością miliarderów to Waga, kolejne na podium są Ryby, Byk, następnie Lew, a pierwszą piątkę zamyka Baran

Kto nie ma szczęścia w interesach - które znaki rzadko odnoszą spektakularny sukces? 

Koziorożec, Skorpion oraz Wodnik - te trzy znaki mają najmniejszą reprezentację wśród miliarderów. Od tej reguły są oczywiście wyjątki, czego najlepszym przykładem jest najbogatszy człowiek świata Elon Musk, którego znakiem zodiaku jest Rak, uplasowany dopiero na 9. miejscu. 

Trzy znaki zodiaku, którym zapisana jest fortuna: Waga, Ryby, Byk - tajemnica sukcesu 

W rozumieniu powszechnym astrologia nadal uznawana jest za pseudonaukę, dlatego na temat sukcesu wymienionych wyżej znaków można tylko spekulować. Które cechy złotej trójki zasługują na uwagę? 

Trzy znaki zodiaku, którym zapisana jest fortuna: Waga 

Sukces wagi zaklęty jest we wrodzonym spokoju i zrównoważonej naturze. Waga potrafi też znaleźć się w różnych rolach, co jest kluczowe dla prowadzenia biznesu. Dodatkowe punkty tego znaku to czarujący i niezwykle sympatyczny charakter. Co więcej, to właśnie ten znak jak żaden inny stawia na współpracę. Szerokie zainteresowania Wagi czynią z niej idealnego kandydata/kandydatkę na lidera. Słynną wagą na liście Forbesa jest Alice Walton, córka właściciela Walmartu oraz druga najbogatsza kobieta na świecie. 

Trzy znaki zodiaku, którym zapisana jest fortuna: Ryby 

Osoby spod znaku Ryb często nazywane są wizjonerami, obdarzonymi niezwykłą wyobraźnią i kreatywnym umysłem. Mówi się też, że ze względu na fakt, że jest to ostatni znak zodiaku, Ryby przerobiły wszystkie lekcje i porażki swoich poprzedników. Mądrość i doświadczenie Ryb musi mierzyć się z ich bierną naturą. To znak, który ma największe problemy z asertywnością. Ich największą siłą napędową są marzenia, dla których są w stanie nagiąć codzienność i wiele poświęcić. Bernard Arnault, który urodził się pod 12 znakiem zodiaku, odnosi sukcesy w branży towarów luksusowych. Pod parasolem jego firmy można odnaleźć takie marki jak Sephora czy Louis Vuitton. 

Trzy znaki zodiaku, którym zapisana jest fortuna: Byk 

Tajemnica sukcesu Byka leży w jego charakterze, jest on znany jako pracowity, niezawodny i uparty. Dodatkowo materialistyczna natura Byka sprawia, że Byk kocha pomnażać pieniądze. W życiu codziennym ceni sobie luksus, zawsze wybiera produkty z górnej półki. We wszelkich sporach wygrywa każde starcie, nie uznając racji drugiej strony, co cechuje ludzi sukcesu. To znak, który nie boi się przeszkód  i zawsze wywalczy dla siebie najlepsze warunki. Najbardziej znanym Bykiem jest Mark Zuckerberg, jeden z twórców Facebooka. 

Pamiętaj, by do powyższych opisów podchodzić z przymrużeniem oka.

Zobacz też: Trzy znaki zodiaku, które zdradzają najczęściej - czy jesteś w grupie podwyższonego ryzyka?

Więcej o: