Trzy znaki zodiaku, które są wampirami energetycznymi - na kogo lepiej uważać?

Poznaj trzy znaki zodiaku, które są wampirami energetycznymi. Czasami po spotkaniu z konkretną osobą czujesz, że jesteś bez siły? Być może Twoim rozmówcą był wampir energetyczny. Kim jest i pod jakim znakiem zodiaku kryje się najczęściej? Sprawdzamy.

Kim jest wampir energetyczny? 

Wampirem energetycznym nazywamy osobę, która nieświadomie lub w pełni świadomie czerpie energię od innych. Druga strona w zamian otrzymuje dyskomfort emocjonalny i utratę sił fizycznych. Gdzie można spotkać wampira energetycznego? Tak naprawdę wszędzie: wśród członków rodziny, w gronie znajomych, w pracy. Po kontakcie z taką osobą czujemy się ospali, bez energii. Sprawdź z nami trzy znaki zodiaku, które są wampirami energetycznymi. 

Trzy znaki zodiaku, które są wampirami energetycznymi - Baran 

Beztroski Baran to bardzo dobry kandydat na wampira. Na pierwszy rzut oka może wydawać się nieszkodliwy, ale tak naprawdę Baran jest bardzo wymagającą postacią. Co więcej, Baran niczego tak nie miłuje jak władzy. Chociaż jego działanie jest pełne pasji i entuzjazmu, to Barana do przodu pcha przede wszystkim upór. Często wybiera rolę lidera i znany jest z tego, że wszystkie sprawy doprowadza do końca. Dlaczego należy uważać właśnie na ten znak zodiaku? Baran potrafi wywołać konflikt tak po prostu dla rozrywki. Jego pokarmem jest negatywna energia, którą próbuje wykrzesać z rozmówcy. Silna potrzeba sukcesu oraz potrzeba dominacji sprawia, że osoby spod tego znaku czasem przemieniają się w wampiry energetyczne. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Trzy znaki zodiaku, które są wampirami energetycznymi - Lew

Lew żyje po to, aby być w centrum uwagi. Stale potrzebuje uznania i laurek na swój temat. W dążeniu do zaspokajania swoich potrzeb często stosuje manipulację, a gdy coś nie idzie po jego myśli, zaczyna dramatyzować. Lew zawsze dąży do tego, aby wyróżnić się na tle innych, musi czuć się lepszy, w przeciwnym razie będzie niezadowolony. To właśnie zły humor sprawia, że Lew zamienia się w wampira energetycznego, podobnie jak Baran Lew będzie dążył do konfliktów za wszelką cenę. Lubi, gdy inni czują się źle i aby to osiągnąć, często ucieka się do tanich zagrywek. Zawstydzanie, niegrzeczny ton, czy ciężki żart - to tylko część arsenału Lwa w roli wampira. Dąży do negatywnej reakcji drugiej strony, bo lubi magazynować negatywną energię. 

Trzy znaki zodiaku, które są wampirami energetycznymi - Skorpion 

Skorpion na tle innych znaków wyróżnia się silną energią i mocnym charakterem. Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona są mściwe, przez co bardzo niebezpieczne. Działanie Skorpiona nastawione jest na pozyskanie jak największej ilości energii od swojego rozmówcy. Skorpion zanim przejdzie do ataku, najpierw bacznie obserwuje swoją ofiarę i za nią podąża, gdy ta zaczyna reagować negatywnie lub zaczyna się bać, staje się idealną ofiarą. Skorpion nie dąży do spokojnego życia, jest zdecydowanie nastawiony na konflikt. Dla osiągnięcia celu stwarza pozory zaangażowania, często udaje empatię.

Pamiętaj, by do powyższych opisów podchodzić z przymrużeniem oka. 

Zobacz też: Które znaki zodiaku awansują w 2024 roku? My już wiemy! Sprawdź, czy Gwiazdy będą Ci sprzyjać w nowym roku

Więcej o: