Horoskop na tydzień 20 - 26.11 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na tydzień od 20 do 26 listopada 2023 roku. Czy Rybie uda się znaleźć chwilę w pogoni za codziennością? A Barana spotka odwzajemniona miłość? Przeczytaj horoskop tygodniowy i sprawdź, jak potoczy się kilka kolejnych dni.

Horoskop tygodniowy - Baran

Krążysz myślami wokół kogoś, kto Cię nie zauważa? Masz dwa wyjścia: spektakularne przedstawienie, które zwróci na Ciebie uwagę lub pogodzenie się z faktem, że obiekt westchnień jest niedostępny. Pod koniec tygodnia sprawa powinna się rozwiązać, ale to już tylko od Ciebie zależy.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop tygodniowy - Byk

Początek tygodnia przyniesie Ci kilka rozczarowań, ale już około środy, zobaczysz, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Nie musisz nic robić, do weekendu sprawy ułożą się same. Będzie naprawdę dobrze. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

W tym tygodniu czeka Cię kilka miłych niespodzianek. We wtorek spotkasz kogoś, kto zawróci Ci w głowie, sprawy ułożą się dosyć szybko. W weekend czeka Was pierwsza, wspólna wycieczka. To początek pięknej historii

Horoskop tygodniowy - Rak

Przed Tobą pracowity tydzień, będziesz mieć pełne ręce roboty. W środę ktoś zaoferuje Ci pomoc. Wspólne nadgodziny zaowocują wyjątkową relacją, być może przed Tobą nowy związek. Czy jesteś gotowy na zmiany? 

Horoskop tygodniowy - Lew

Tydzień zaczniesz od ważnego spotkania, które może wprowadzić Twoje życie zawodowe na wyższy poziom. Wyjście poza strefę komfortu nigdy nie jest łatwe, ale pod koniec tygodnia przekonasz się, że było warto. 

Horoskop tygodniowy - Panna

Nie widzisz nadziei na poprawę swojej sytuacji? Ten tydzień udowodni Ci, że jest zupełnie odwrotnie. Właśnie teraz sprawy obrócą się na Twoją korzyść. Nie trać wiary we własne możliwości, możesz mieć wszystko to, o czym zamarzysz. 

Horoskop tygodniowy - Waga

Liczysz na gwiazdkę z nieba? Niestety to tak nie działa, przez następnych kilka dni musisz się wziąć poważnie do pracy. Sprawy, które odkładasz od jakiegoś czasu, zaczynają narastać. Zajmij się nimi teraz zanim będzie za późno. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Musisz się rozwijać, czas wziąć odpowiedzialność za swoje sprawy. Brak samodzielności jest już bardzo widoczny. W tym tygodniu spróbuj popracować nad tym, aby nie obciążać otoczenia swoją osobą. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Tydzień upłynie Ci na poszerzaniu wiedzy, czeka Cię szkolenie, być może wyjazdowe. Skup się na tym, aby uzyskać jak najlepszy wynik, sprawy domowe są pod dobrą opieką. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Nie możesz pogodzić się z przegraną? W tym tygodniu uda Ci się spojrzeć na tę sytuację z dystansu. Czasami nawet jeśli na początku sprawy nie wyglądają za dobrze, z czasem sytuacja obraca się na naszą stronę. Tak będzie i w Twoim wypadku. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik

W tym tygodniu zabłyśniesz, otoczenie będzie podziwiać nie tylko Twój bystry umysł, ale też niezwykłą elokwencję. Posypie się mnóstwo propozycji zawodowych, każdy będzie chciał robić z Tobą interesy i gościć Cię na swoim przyjęciu.  

Horoskop tygodniowy - Ryby

Czujesz, że dni mijają Ci z prędkością światła? Spróbuj w tej pogoni wygospodarować chwilę czasu dla siebie. Nawet krótki odpoczynek pozwoli Ci zebrać siły na kolejne wyzwania. W weekend przyjdzie czas na zasłużony relaks. 

Zobacz też: Które znaki zodiaku awansują w 2024 roku? My już wiemy! Sprawdź, czy Gwiazdy będą Ci sprzyjać w nowym roku

Więcej o: