Horoskop na tydzień 4 - 10 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na tydzień 4 - 10 grudnia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka Cię w pierwszym tygodniu grudnia? Sprawdź, co przyniesie Ci początek zimy i szykuj się na zmiany.

Horoskop tygodniowy - Baran

Kochasz, ale nie chcesz się do tego przyznać? Spokojnie i tak wszyscy widzą Twoje rozmarzone spojrzenia. Około środy będzie okazja do tego, aby spędzić razem trochę czasu i lepiej się poznać. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop tygodniowy - Byk

Dawna miłość nie rdzewieje? W tym tygodniu będzie okazja, aby się o tym przekonać. Wśród obcych twarzy dojrzysz tę jedną znajomą, czy uczucie, które kiedyś Was łączyło całkiem wygasło? 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Doskwiera Ci samotność? Ten tydzień może wiele zmienić w Twoim życiu. Jedyne co musisz zrobić to otworzyć się na ludzi i dać sobie szansę, aby być tu i teraz. Miłość znajdzie drogę, to bardziej niż pewne. 

Horoskop tygodniowy - Rak

Marzysz o nowym miejscu? W tym tygodniu jest duża szansa na powodzenie. Ktoś zaproponuje Ci układ idealny, który jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pomoże Ci rozwiązać wszystkie Twoje problemy.   

Horoskop tygodniowy -  Lew

Miej odwagę i przyznaj się do błędu, martwisz się o swój autorytet? Chwila słabości sprawi, że zyskasz ludzkie oblicze. To będzie emocjonujący tydzień, który zakończy się dla Ciebie pozytywnie. 

Horoskop tygodniowy - Panna

Pierwsze trzy dni będą dosyć męczące, będziesz biegać od spotkania do spotkania, zapominając często o regularnych posiłkach i chwili odpoczynku. Około czwartku przyjdzie czas na relaks, a to za sprawą kogoś, kto ostatnio pojawił się w Twoim życiu. 

Horoskop tygodniowy - Waga

Ten tydzień będzie najlepszym przykładem na to, że chcieć to móc. Nie tylko wprowadzisz do swojego harmonogramu zestaw ćwiczeń, ale też zaczniesz zwracać większą uwagę na to co jesz. Efekty już wkrótce Cię zaskoczą. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Tydzień upłynie Ci pod znakiem romantycznych randek i ukradkowych spojrzeń. Czasami poczujesz się nawet trochę przytłoczony, ale nie warto rezygnować z tak pięknej historii. Czas opuścić strefę komfortu. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Czeka Cię ważne zaliczenie, ale spokojnie ostatnio wiedza sama wchodzi Ci do głowy i zaliczysz wszystko śpiewająco. Około środy na pierwszy plan wysunie się Twoje życie miłosne, ktoś za Tobą bardzo tęskni. Poświęć chwilę i daj znać co u Ciebie słychać. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Bądź dla siebie łaskawy, zamiast krytycznym okiem spójrz na siebie z życzliwością. Jesteś przecież najbliższą sobie osobą, gdy spojrzysz na to z tej strony, zrozumiesz, że to w Tobie tkwi klucz do szczęścia. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Czeka Cię tydzień pełen wzlotów i upadków, na szczęście wraz z piątkiem emocje opadną i będzie można spojrzeć na pewne sprawy z dalszej perspektywy. Nie rezygnuj z siebie, zakręty i przeszkody to normalna kolej rzeczy.  

Horoskop tygodniowy - Ryby

Wraz z początkiem nowego tygodnia poczujesz przypływ energii, nie tylko uda Ci się zrealizować plan w 100 procentach, ale też znajdziesz chwilę na dodatkowe aktywności. Twoje życie nareszcie zaczyna przypominać dobrze ułożone klocki.   

Zobacz też: Trzy znaki zodiaku, które są wampirami energetycznymi - na kogo lepiej uważać?

Więcej o:
Copyright © Agora SA