Horoskop tygodniowy 11 - 17 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na tydzień 11 - 17 grudnia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Chcesz wiedzieć, co czeka Cię w przedświątecznym czasie? Sprawdź horoskop i szykuj się na to, co przyniesie przyszłość.

Horoskop tygodniowy - Baran

Masz wrażenie, że niektórzy Twoi współpracownicy specjalnie zostawiają najgorsze tematy na ostatnią chwilę? Nie baw się w dobrego samarytanina, tylko ciesz się wolnym czasem. Od poniedziałku do piątku możesz co najwyżej coś doradzić. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop tygodniowy - Byk

Nie wiesz, czy uda Ci się wszystko posklejać przed świętami? Pomyśl o tym, że i tak robisz już wszystko, co jest możliwe. Z pewnością w tym roku będzie trochę inaczej, ale to nie znaczy, że czekają Cię nieudane święta. Przestań się zamartwiać i postaw na otwartą komunikację. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Składasz grosz do grosza? Nie martw się przed Tobą bardzo udany tydzień pod względem finansowym. Otrzymasz nie tylko dodatkową gotówkę, ale też konkretną finansową wizję na przyszłość. Może być już tylko lepiej. 

Horoskop tygodniowy - Rak

Zastanawiasz się, czy to jest miłość, czy tylko przyjaźń? Czy ktoś może pogrywa z Tobą w nieuczciwe gierki? Postaraj się, aby poczuł oddech konkurencji na plecach. To będzie jak zimny prysznic i do końca tygodnia sytuacja się wyjaśni. 

Horoskop tygodniowy -  Lew

Jak zwykle nie masz żadnych planów na święta i po prostu chcesz się gdzieś pojawić na ostatnią chwilę? Uważaj, bo tym razem może okazać się, że nikt na Ciebie nie czeka. W tym tygodniu czas skończyć z pozą: na niczym mi nie zależy. 

Horoskop tygodniowy  - Panna

Ciągle nie wiesz jakimi uczuciami darzy Cię druga strona? Najlepiej skup się na sobie i pokaż, że masz własne życie i własne sprawy. Ten tydzień będzie decydujący, nie stawiaj się w roli ofiary tylko krocz dumnym krokiem. 

Horoskop tygodniowy - Waga

Zwróć uwagę na swoje zdrowie, ostatnio zdajesz się nie zauważać, że za oknem panuje zima. Zwolnij trochę i skup się na małych rytuałach, które doprowadzą Cię w pełni sił w sam raz na święta. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Twoja wizja rozmija się z rzeczywistością? Nie martw się to naturalny stan rzeczy, nie wszystko jest takie, jak byśmy sobie tego życzyli, ale czasami los może nas też pozytywnie zaskoczyć. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec

W tym tygodniu w Twoim życiu wszystko wróci do normy, sprawy zawodowe odejdą w cień po to, abyś mógł się skupić na tym, co się dzieje w domu. Partner do tej pory Cię we wszystkim wyręczał, czas zakasać rękawy i brać się do pracy. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Szykujesz się na serię niewygodnych pytań? Niepotrzebnie, wścibskie osoby z Twojego otoczenia same mają teraz sporo problemów. W tym tygodniu musisz odbić piłeczkę i wypytać o sprawy, o których woleliby zapomnieć. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Masz konkretną wizję tegorocznych świąt? Uważaj, bo Bliźnięta mogą sprawić, że nic nie będzie miało sensu i trzeba będzie zaczynać planowanie od nowa. Czeka Cię tydzień praktykowania cierpliwości i kompromisów.  

Horoskop tygodniowy - Ryby

Przed Tobą bardzo udany tydzień, od teraz partner będzie mógł się w pełni zaangażować w obowiązki domowe. Masz szansę na to, aby trochę odetchnąć i postaraj się ją w pełni wykorzystać. Świąteczne potrawy można zawsze zamówić.

Zobacz też: Horoskop chiński na 2024 rok - co wydarzy się w roku Smoka? Ktoś może liczyć na duże pieniądze

Więcej o:
Copyright © Agora SA