Horoskop na weekend 6-7 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend 6-7 stycznia 2024 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Chcesz wiedzieć, co czeka Cię w najbliższą sobotę i niedzielę? Przeczytaj horoskop i sprawdź, czy "wolne" faktycznie będzie oznaczać odpoczynek w Twoim przypadku.

Horoskop na weekend - Baran

Przed Tobą intensywne dwa dni, czeka Cię mikro remont, który do poniedziałku może nabrać rumieńców. Zamiast postępować pochopnie, znajdź chwilę, aby zaplanować kolejne kroki. Musisz też oszacować budżet. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop na weekend - Byk

Przed Tobą dwa trudne dni, komunikacja z drugą stroną będzie odbiegać od oczekiwań. Każdy będzie próbował przeforsować swoje rozwiązanie, zapominając o pierwotnym celu. 

Horoskop na weekend - Bliźnięta

Przez najbliższe dwa dni spróbuj zapomnieć o problemach i ciesz się życiem. Wszystko, co teraz wydaje Ci się trudne, w dłuższej perspektywie czasu nie ma znaczenia. 

Horoskop na weekend - Rak

Obawiasz się randki na żywo? Spotkanie, które spędza Ci ostatnio sen z powiek, okaże się fantastyczną przygodą. Być może czeka Was nawet wspólna przyszłość. 

Horoskop na weekend - Lew

Weekend spędzisz, nadrabiając zaległości, ale wieczory będą tylko i wyłącznie Twoje. W sobotę czeka Cię spontaniczna impreza, a w niedzielę randka z prawdziwego zdarzenia. 

Horoskop na weekend - Panna

Przed Tobą ekscytujący weekend pełen niespodzianek. Na Twojej drodze stanie ktoś, kto już od dawna pojawia się w Twoich snach. Może to już czas na całkiem nowy rozdział? 

Horoskop na weekend - Waga

Najbliższe dwa dni wykorzystasz na to, aby z bliska przyjrzeć się swoim finansom. Przed Tobą duża inwestycja i przed podjęciem ostatecznej decyzji musisz wiedzieć, na czym stoisz.   

Horoskop na weekend - Skorpion

Weekend rozpoczniesz od fantastycznego przyjęcia, które przyniesie Ci wiele radości. Niedziela upłynie Ci na odpoczynku i długich rozmowach. W nowy tydzień wejdziesz w bardzo dobrym humorze. 

Horoskop na weekend - Strzelec

Przed Tobą weekend pełen wyzwań. Projekt, nad którym pracujesz od dawna, właśnie nabiera rumieńców i trzeba będzie podjąć kilka kluczowych decyzji. Nie chcesz kłótni? Zapytaj o zdanie partnera.   

Horoskop na weekend - Koziorożec

Czeka Cię niespokojny weekend pełen zaskakujących wydarzeń, które skutecznie wybiją Cię z rytmu. Na szczęście zawsze możesz zamknąć drzwi, schować się pod kocem i po prostu przeczekać. 

Horoskop na weekend - Wodnik

Lubisz niespodzianki? Przed Tobą prawdziwy rollercoaster. Znajomy wpadnie z wizytą i po drodze wydarzy się też rodzinna impreza. A na koniec weekendu ktoś złoży Ci propozycję nie do odrzucenia. 

Horoskop na weekend - Ryby

W ten weekend na Twojej drodze stanie ktoś, kto bardzo szybko dołączy do grona Twoich ulubionych osób. Przyjaźnie zawierane w dorosłym życiu są dla nas dużym wsparciem i warto je pielęgnować. Dlatego otwórz się na innych. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA