Horoskop tygodniowy 8-14 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy 8-14 stycznia 2024 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Najbliższe dni mogą trochę namieszać w życiu Wodników, Raków i Wag. Pozostałe znaki też nie będą mogły narzekać na nudę. Chcesz wiedzieć, jak potoczy się ten tydzień? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop tygodniowy - Baran

Stres jest zawsze złym doradcą, dlatego z wszystkimi ważnymi decyzjami postaraj się wstrzymać, aż poczujesz się lepiej. W środku tygodnia ktoś będzie próbował wywrzeć na Tobie presję, ale koniec końców to Ty masz ostatnie słowo. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop tygodniowy - Byk

Ten tydzień przyniesie Ci wiele radosnych chwil. Problemy, które do tej pory nawiedzały Twój związek, teraz przestaną istnieć. Pojawi się wzajemne zrozumienie, a pod koniec tygodnia otrzymasz fantastyczną wiadomość. Wydarzy się coś, na co czekasz od dawna. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Martwisz się? Niepotrzebnie Twój problem jest o wiele mniejszy, niż Ci się wydaje. Zawsze jak kot spadasz na cztery łapy i tak będzie i tym razem. W czwartek przekonasz się, że wszystko będzie dobrze. 

Horoskop tygodniowy - Rak

Tydzień zacznie się na spokojnie, ale w środę możesz otrzymać wiadomość od kogoś, kto kiedyś był Ci bardzo bliski. To, czy zdecydujesz się wejść dwa razy do tej samej rzeki, zależy tylko od Ciebie. 

Horoskop tygodniowy - Lew

Przed Tobą kilka kluczowych dni. Czy to już czas na pojednanie? Spróbuj wyciągnąć rękę na zgodę po to, aby później nie żałować. 

Horoskop tygodniowy - Panna

W tym tygodniu zweryfikujesz kilka znajomości. Ktoś, kto wydawał się przyjacielem, może stać się wrogiem. Z kolei osoba, która zawsze wolała stąpać po neutralnym gruncie, teraz opowie się po Twojej stronie. 

Horoskop tygodniowy - Waga

Ktoś z bliskich Ci osób w tym tygodniu będzie potrzebować Twojego wsparcia i pomocy. Odłóż wszystkie ważne sprawy na potem i zajmij się tym, co naprawdę w życiu ważne. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Miłość i zrozumienie, właśnie takie uczucia będą towarzyszyć Ci w tym tygodniu. W końcu poczujesz, że jesteś częścią większej grupy i będzie Ci z tym naprawdę dobrze.  

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Masz plan? Działaj i nie oglądaj się za siebie. Masz już wszystkie elementy układanki i dobrych ludzi wokół. Kiedy jak nie teraz? 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Zastanawiasz się nad sensem swojej pracy? Jeśli brakuje Ci motywacji, spróbuj odnaleźć ją gdzie indziej w sferze prywatnej. Pod koniec tygodnia będziesz mieć plan, który się sprawdzi. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Ktoś z rodziny zdradzi Ci swój sekret. Problem w tym, że sprawa dotyczy też innych osób i być może potrzebna będzie Twoja interwencja. Zanim podejmiesz kroki, przez kilka dni obserwuj rozwój wydarzeń.  

Horoskop tygodniowy - Ryby

W tym tygodniu spadnie na Ciebie wiadomość, która może przynieść zarówno ból jak i nadzieję. Pamiętaj, że wszystko dzieje się po coś i z tej złej sytuacji wyciągniesz jeszcze wiele dobrego. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA