Najlepsze żony to kobiety spod tych znaków zodiaku. Ranking żon podpowie, kogo poprowadzić do ołtarza

Poznaj najlepsze żony według znaków zodiaku. Małżeństwo oznacza piękne ramy, ale też ograniczenia. Kto odnajdzie się w związku przypieczętowanym uroczystą przysięgą z obrączką na palcu? Sprawdzamy.

Partner do naszego życia może wnieść spokój lub przynieść prawdziwą burzę z piorunami. Czy przy wyborze żony lub męża warto kierować się znakiem zodiaku? Co warto wiedzieć zanim padnie sakramentalne "tak"? Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, sprawdź kilka poniższych wskazówek.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Najlepsze żony według znaków zodiaku -  Rak 

Kobiety spod znaku Raka słyną z tego, że są bardzo emocjonalne i oddane. Można je rozpoznać po tym, że mają serce na dłoni. Małżeństwo z kobietą spod znaku Raka oznacza stabilny związek na lata. Sama idea małżeństwa współgra z tym jak Raki patrzą na świat. Formalny związek traktują bardziej jak oparcie niż klatkę, z której będą chciały się wydostać. Ich opiekuńcza natura sprzyja budowaniu gniazda. Bezinteresowna miłość i wsparcie - tak w skrócie można podsumować potencjał takiego związku.  

Najlepsze żony według znaków zodiaku - Ryby  

Kobiety spod znaku Ryb są godne zaufania, będą lojalne wobec partnera. Po sprzeczce nie stawiają sytuacji na ostrzu noża i są w stanie dużo wybaczyć, ale nie zdradę. Na początku mogą sprawiać wrażenie nieśmiałych, z czasem gdy poczują się bezpiecznie, pokażą swoją odważną i kreatywną stronę. O czym jeszcze warto wiedzieć? Ryby lubią wygodne życie, co nie znaczy, że zrzucą utrzymanie domu na drugą stronę, ale warto mieć to na uwadze. Raczej nie będą tolerować półśrodków. 

Najlepsze żony według znaków zodiaku - Waga  

Wagi słyną z tego, że są bardzo emocjonalne. Dodatkowym atutem jest ich pozytywna natura, ale podczas konfliktu w małżeństwie potrafią postawić na swoim. Koniec końców zawsze chcą bardzo szybko uciąć wszelkie spory, ponieważ bardziej od zwycięstwa zależy im na dobrej atmosferze w domu. Wagi po mistrzowsku podkręcają temperaturę w związku, a sztukę romansu mają opanowaną do perfekcji. 

Najlepsze żony według znaków zodiaku - Byk 

Żony spod znaku Byka są bardzo oddane i zaangażowane w życie rodzinne. Oprócz kwestii materialnych od związku oczekują przede wszystkim porozumienia dusz na poziomie intelektualnym oraz emocjonalnym. Zrobią wszystko dla dobra związku, a gdy pojawią się dzieci, chronią rodzinę jak lwy. 

Najlepsze żony według znaków zodiaku - Wodnik 

Wodniki także należą do grona urodzonych żon, ale to, co warto od razu podkreślić to ich mała tolerancja na nudę. Decyzja o ślubie musi być więc przemyślana, ponieważ gdy tylko do związku wkradnie się stagnacja, żona spod tego znaku może zniknąć z dnia na dzień. Wodniki cenią sobie wysoką inteligencję, dlatego są dobrym połączeniem pod warunkiem, że partner dorównuje im w tej kwestii. 

Pamiętaj, by do powyższych opisów podchodzić z przymrużeniem oka.

Zobacz też: Jakie kamienie pasują do znaków zodiaku? Poznaj swój szczęśliwy kamień szlachetny

Więcej o:
Copyright © Agora SA