Każdy znak zodiaku ma swój dopasowany zapach. Czy wiesz, który należy do ciebie?

Poznaj zapachy dopasowane do znaków zodiaku. Zmysł węchu jest najmocniej związany z naszymi emocjami. Nie masz pomysłu na prezent? Sprawdź, które zapachowe nuty przemówią do Twojej połówki zgodnie z horoskopem.

Zapachy dopasowane do znaków zodiaku - Baran 

Baran to ognisty znak, który doceni ciepłe i pikantne nuty. Czarny pieprz w mocnym wydaniu to zdecydowanie dobry kierunek. Dla równowagi sprawdzą się delikatne kwiatowe olejki w luksusowym stylu. Ten znak jak żaden inny doceni też bogato zdobiony flakon. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Zapachy dopasowane do znaków zodiaku - Byk

Z myślą o Byku warto poszukać subtelnych zapachów, które kojarzą się z beztroskim dzieciństwem. Fiołek w połączeniu z bazą w postaci zielonej herbaty będzie idealny. Perfumy dla Byka powinny zawierać też  szczyptę tajemnicy oraz ciepła. 

Zapachy dopasowane do znaków zodiaku - Bliźnięta 

Orzeźwiający, zielony koniak z drzewną bazą - taki zapach spodoba się Bliźniętom. Dla równowagi warto dodać odrobinę egzotyki w postaci ognistych, skórzanych i piżmowych nut. 

Zapachy dopasowane do znaków zodiaku - Rak 

Rak doceni ciepłe, skórzane zapachy na czystej bazie. Dla równowagi można wprowadzić chłodne nuty kadzidła oraz naturalne olejki. Flakon powinien być mały i poręczny tak, aby można go było zabrać w podróż, czy do pracy. 

Zapachy dopasowane do znaków zodiaku - Lew

Dla Lwa warto poszukać jasnych, cytrusowych nut z dodatkiem bergamotki, na drewnianej bazie z piżmem. Dla równowagi sprawdzi się metaliczna, zielona herbata. Lwa zadowoli tylko duża butla.  

Zapachy dopasowane do znaków zodiaku - Panna 

Panna rozkocha się w gorzkich owocach na mocnej, ziemistej bazie. Zielona figa oraz miękkie, delikatne zapachy to właściwy kierunek. Flakon powinien być romantyczny, najlepiej w kształcie serca.  

Zapachy dopasowane do znaków zodiaku - Waga 

Waga doskonale czuje się otulona romantycznym zapachem kwiatów na luksusowej bazie. Może to być róża z dodatkiem ciepłej i pikantnej nuty. Buteleczka także może przypominać kwiat w ulubionym kolorze. 

Zapachy dopasowane do znaków zodiaku - Skorpion 

Skorpion to znak, który należy do grona graczy, aby zdobyć jego serce, zdecydowanie należy postawić na nieco cięższe i ciemniejsze nuty. Przyda się też kilka subtelnych kierunków na zielonej bazie. 

Zapachy dopasowane do znaków zodiaku - Strzelec 

Strzelec lubi konkrety, ucieszy się z ognistych perfum na piżmowej bazie. Dla równowagi warto dodać kilka orzeźwiających nut. Wysoka, smukła butelka - to dobry kierunek. 

Zapachy dopasowane do znaków zodiaku - Koziorożec 

W tym przypadku sprawdzą się chłodne zapachy inspirowane kadzidłem na neutralnej bazie. W formie dodatku sprawdzi się kilka ciepłych, skórzanych nut z mocnym focusem na klasykę. 

Zapachy dopasowane do znaków zodiaku - Wodnik 

Dla Wodnika idealne będą lekki perfumy o zapachu cytrusowym, na naturalnej drzewnej bazie, najlepiej w formie przeźroczystej kuli. 

Zapachy dopasowane do znaków zodiaku - Ryby 

Rybom najlepiej sprawić czysty, marzycielski zapach z dodatkiem owocowych aromatów i na zielonej bazie. Flakon powinien przypominać małe dzieło sztuki. 

Zobacz też: Jakie kamienie pasują do znaków zodiaku? Poznaj swój szczęśliwy kamień szlachetny

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.