Aneta Zając zaskoczyła nową fryzurą. To hit tego sezonu - bob. W dodatku odmładza!

Aneta Zając zaskoczyła wszystkich, prezentując na Instagramie swoją nową fryzurę. Jej fanom bardzo przypadły do gustu nowe włosy aktorki. Okazuje się jednak, że to tylko chwilowa zmiana w postaci peruki.

Aneta Zając należy do tych polskich gwiazd, które raczej nie eksperymentują z włosami: ich kolorem oraz z fryzurą. Aktorka, znana głównie z serialu "Pierwsza miłość", od lat wierna jest blond włosom, których jedynie długość delikatnie modyfikuje. Tym razem Aneta Zając zaskoczyła wszystkich, stawiając na kompletnie nową fryzurę. Trzeba przyznać, że prezentuje się obłędnie! Prawda jest jednak taka, że to tylko chwilowa zmiana w postaci peruki.

Dorota Szelągowska wspomina tragiczną wizytę u fryzjera. Spalił jej włosy!

Zobacz wideo

Aneta Zając - nowa fryzura

Aneta Zając zaskoczyła wszystkich, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym jest kompletnie nie do poznania. Aktorka ma prostą grzywkę oraz dużo krótsze włosy, które sięgają jej linii brody. Wygląda pięknie, promiennie i dużo młodziej. 

 

Aneta Zając postawiła na modną fryzurę bob

Aneta Zając postawiła na niezwykle popularną fryzurę bob. I to był strzał w 10! Taka fryzura jest nie tylko bardzo modna w obecnym sezonie zima 2020, ale również bardzo stylowa i kobieca. Co więcej, odmładza!

Aneta Zając w peruce. Fani zachwyceni 

Jak się okazuje, Aneta Zając nie ścięła swoich włosów, tylko założyła perukę. Na kolejnym zdjęciu na Instagramie widzimy ją już w zupełnie innej fryzurze.

Pasuje pani - może pomyśli pani o zmianie na stałe?
Wow! Brawo! Pięknie! Świetna zmiana! Chyba muszę pozazdrościć i też jakieś zmiany wprowadzić
Nowa fryzura? Pięknie, piękna kobieta
Pani Anetko cudowne zdjęcie. Jest pani niesamowicie piękną kobietą. Cudownie, wspaniale, wow, podziwiam, magia

Bob - modna fryzura, która odmładza (trendy na 2020 rok)

Bob, na który postawiła Aneta Zając, to bardzo modna fryzura w obecnym sezonie zima 2020 rok. Tak obcięte włosy są bardzo uniwersalne i pasują praktycznie każdemu. Bob jest bowiem jedną z najbardziej klasycznych i ponadczasowych damskich fryzur. W dodatku odejmuje lat, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla dojrzałych kobiet.

Bob może występować w kilku wersjach:

  • klasyczny bob: może mieć dodatkowo grzywkę,
  • bob chiński: wszystkie włosy są ścięte do jednej długości, a sięgają delikatnie poniżej linii szczęki,
  • bob z lat 60.: włosy są ścięte do jednej długości i sięgają powyżej linii szczęki,
  • asymetryczny bob: włosy z tyłu głowy są krótsze, a cała fryzura przypomina od tyłu literę A.
Więcej o: