18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Striptiz. Podgrzej atmosferę w sypialni i zaskocz swojego partnera

Striptiz to występ taneczny, w trakcie którego osoba tańczy w rytm muzyki i eksponuje swoje ciało. Zdecydowanie to sposób na podkręcenie atmosfery w sypialni i spróbowanie czegoś nowego w sferze erotycznej. Striptiz jest formą tańca egzotycznego, który łączy w sobie elementy stylu strip tease i burleski, a pierwszy pokaz miał miejsce w 1893 roku na balu w "Moulin Rouge" w Paryżu.

Burleska. Dla jednych sztuka, dla innych zwykły taniec erotyczny

Striptiz - większości osób kojarzy się dość jednoznacznie. Tymczasem chcąc dotrzeć do jego korzeni warto zapoznać się z historią burleski. Burleska bez wątpienia powinna nam się kojarzyć z Ditą von Teese, która jest jedną z najbardziej znanych kobiet, które współcześnie zajmują się burleską. Dawniej burleska skierowana była do biedniejszych ludzi, których nie było stać na bilety do opery. Burleska powstała w latach 20. ubiegłego wieku, a w trakcie pokazów zawsze obecna była komedia, muzyka, taniec i śpiew. Burleska to swego rodzaju show, które zazwyczaj opowiada jakąś historię lub w śmieszny sposób mówi o tematach społecznych. Warto nadmienić, że nazwa burleska nie powstała przypadkowo. "Burla" to po włosku żart. To właśnie stąd po części wzięła się nazwa burleska. Do Polski burleska powróciła w 2010 roku dzięki Betty Q. Dzięki niej coraz więcej kobiet odkryło w sobie chęć i pasję do tańca. Warto wspomnieć, że w burlesce bardzo ważne są rekwizyty takie np. jak: wachlarze, kostiumy, nasutniki, itd.

Para w łóżku Szokujące wyniki badań. Ponad 50% ankietowanych przyznało się

Striptiz – muzyka, która będzie dopełnieniem tańca

Striptiz wykonany dla drugiej połówki na pewno wprawi ją w zaskoczenie. Aby jednak wszystko było idealnie i by stworzyć romantyczny klimat, warto wcześniej przygotować listę utworów, która w sam raz sprawdzi się do tańca erotycznego i wprowadzi was w odpowiedni nastrój. Oto kilka piosenek, które warto umieścić na takiej liście:

 • Etta James – I just wanna to make love to you
 • April Stevens – Teach me tiger
 • Avicii – Feeling good
 • Beyonce – Fever

Taniec erotyczny – gra wstępna w innym wydaniu

Taniec erotyczny ma na celu wywołać pożądanie i podniecić partnera. Może stanowić ciekawe urozmaicenie życia erotycznego, a także być częścią gry wstępnej, która może całkowicie zaskoczyć partnera. Taniec erotyczny był znany już w starożytności, kiedy to wielcy władcy organizowali specjalne przyjęcia, na które zapraszano tancerki. Aktualnie najbardziej znanym tańcem erotycznym bez wątpienia jest "bachata", która jest tańcem bardzo sensualnym, w trakcie którego tancerze w sposób świadomy i odważny bawią się tańcem za pomocą własnego ciała. Jak wykonać taniec erotyczny? Co pobudzi wyobraźnię partnera?

 • seksowny koronkowy komplet lub body w zestawieniu z butami na wysokim obcasie – te dodatki na pewno podkreślą kobiecość,
 • krzesło, na którego oparciu można się seksownie oprzeć – to kolejny atrybut, który pomoże podnieść temperaturę w sypialni,
 • kreślenie biodrami ósemek i wędrujące po ciele ręce, a dla odważniejszych kobiet potrząsanie pośladkami i piersiami – to tylko propozycja. 

Najważniejsze abyś to Ty dobrze czuła się/ czuł się w trakcie tańca erotycznego i aby nie wprowadzał Cię on w zakłopotanie.

Pool dance – połączenie gimnastyki z tańcem na rurze

Pool dance to ostatnio bardzo modna dyscyplina tańca, która w dawnych czasach była głównie dla mężczyzn lecz w troszkę innej formie. W 2017 roku świat obiegła informacja, że pool dance został oficjalnie ogłoszony dyscypliną sportową. Należy jednak wiedzieć, że niestety nie wszyscy mogą uprawiać pool dance, ponieważ istnieją ku temu pewne przeciwwskazania:

 • rozejście mięśni prostych brzucha,
 • bardzo duża wada wzroku,
 • problemy z ciśnieniem w oczach,
 • przepuklina kręgosłupa. 

Przy tych schorzeniach lekarz powinien stwierdzić czy możemy trenować. W dzisiejszych czasach pool dance jest uwielbiany zwłaszcza przez kobiety, które coraz chętniej uczestniczą w zajęciach. Głównym efektem treningów jest oczywiście utrata masy ciała, ale są także inne zalety takie jak:

 • poprawa krążenia krwi,
 • zwiększony zakres ruchu,
 • zmniejszenie stresu,
 • większa świadomość ciała,
 • poprawa jędrności skóry,
 • poprawa koordynacji ruchowej,
 • wzrost siły.

Zdjęcie ilustracyjne Jak zwiększyć libido? Eksperci zdradzają niezawodne sposoby

High heels. Czym jest taniec na szpilkach?

High heels dance jest ostatnio bardzo popularny i coraz częściej pojawia się w grafikach szkół tańca. Moda na high heels przyszła do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Polega ona na ćwiczeniu równowagi ciała, kobiecości i wyrażaniu siebie. Sam taniec nie należy do trudnych, a jedyną trudność może sprawiać utrzymanie równowagi i wyprostowanej postawy ciała. Do ćwiczeń należy dobrać odpowiednie obuwie. Zdecydowanie nie nadają się do tego buty, które są chwiejne, mają czub, są zabudowane czy są na klocku. Buty do tańca muszą mieć specjalną podeszwę, która jest skórzana, wygina się i jest elastyczna. Buty nie powinny być także otwarte.

Zobacz też: Przełam rutynę i urozmaić współżycie. Jak uprawiać seks pod prysznicem, aby był satysfakcjonujący?

Więcej o: