Grażyna Torbicka zdradza sekret swojej figury. Stosuje jedną regułę: "Czasu przecież nie zatrzymamy"

Prezenterka i dziennikarka Grażyna Torbicka od lat zachwyca swoją piękną figurą. Wiele osób zastanawia się, czy przypadkiem czas nie postanowił się dla niej zatrzymać - mimo upływu lat, zawsze wygląda fenomenalnie. Kobieta zdradza, że nie stosuje żadnych diet ani nie uczęszcza na siłownię. Jej sekret jest znacznie prostszy.

Grażyna Torbicka to uwielbiana przez Polaków prezenterka telewizyjna. Śledzą ją oni nie tylko w jej programie, ale także na Instagramie, gdzie profil kobiety obserwuje ponad 41,5 tysiąca fanów. Dziennikarka chętnie dzieli się na swoim koncie fotografiami i przemyśleniami z zawodowego i prywatnego życia. Niedawno zdradziła sekret swojej pięknej figury.

Zobacz wideo Grażyna Torbicka w kreacji na festiwal w Cannes

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Grażyna Torbicka nigdy nie była na diecie. Sekret jej figury tkwi w szczegółach 

Mimo że prezenterka ma 63 lata, to wciąż zachwyca fanów swoim pięknym wyglądem i nienaganną sylwetką. Co ciekawe za sekretem jej figury wcale nie stoi restrykcyjna dieta ani ciężkie treningi. Dziennikarka po prostu się nie przejada. Grażyna Torbicka zdradziła wielbicielom, że za wszystkim stoi po prostu umiar, i może troszkę geny. Nie raz bowiem wspominała, że odziedziczyła sylwetkę po swoim tacie, działaczu sportowym Henryku Losce. Jak powiedziała, nie unika ulubionych dań, ale pilnuje, by nie jeść za dużo. Zamiast wysiłkowych treningów i katorżniczych ćwiczeń wybiera jogę i spacery z psem. Personalnie nie przepada za sportem i ćwiczeniami, a jej jedyną aktywną pasją jest narciarstwo. Torbicka stara się także nie jeść deserów i słodyczy. To zaskakujące, ale wygląda świetnie, mimo iż robi naprawdę niewiele. Czyżby odnalazła "złoty środek" na zgrabną sylwetkę?

 

Ma 63 lata i kocha swój wiek. Grażyna Torbicka chce dbać o to, jaka jest, a nie jak wygląda 

Grażyna Torbicka jest świadoma upływu lat, ale nie przejmuje się tym. Zamiast tego woli postawić na naturalność.

Mam wrażenie, że wszyscy coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z tego, że poprawianie urody i próby pozostania wiecznie młodym za wszelką cenę, to droga donikąd. Czasu przecież nie zatrzymamy. To jest niemożliwe. A dodatkowo, twarz, która poddawana jest wielu zabiegom trwale zmieniającym jej rysy, przestaje być interesująca.

- powiedziała Grażyna Torbicka w rozmowie z Plejadą.

Co do jedzenia, jej obserwatorzy wiedzą, że stawia na lekkie posiłki. Najchętniej wybiera kuchnię śródziemnomorską. Może to właśnie dzięki niej wygląda tak młodo i zgrabnie? Dziennikarka je dużo warzyw i sałatek, a podstawą jej codziennej diety są owoce morza, ryby, oliwa z oliwek i sery. Taka kuchnia uważana jest nie tylko za smaczną, ale również wyjątkowo zdrową. Obfituje bowiem w produkty, które zawierają sporą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6. Są one niezbędne w naszej diecie, gdyż poprawiają krążenie krwi a tym samym, zmniejszają ryzyko chorób naczyniowych, zawału serca czy udaru mózgu.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA