Życzenia imieninowe: najciekawsze pomysły, inspirujące wierszyki [GIF, życzenia dla mężczyzny, dla koleżanki, śmieszne, mądre]

Nie masz pomysłu na piękne życzenia imieninowe? Zainspiruj się zamieszczonymi tutaj propozycjami lub skorzystaj z gotowych wierszyków, które spodobają się każdemu, kto je otrzyma. Odnajdziesz tu śmieszne rymowanki, a także piękne i mądre życzenia dla niej i dla niego.

Życzenia imieninowe – GIF

Ciekawy pomysł na ładne życzenia imieninowe? GIF to prosta forma graficzna, która zawsze sprawdza się znakomicie. Kolorowa grafika z tekstem, idealna do zamieszczenia jako wiadomość na Messenger, Whatsapp, Skype czy e-mail, jest doskonałym pomysłem na ciekawe życzenia dla bliskiej osoby. Wśród GIFów na imieniny odnajdziesz wiele wspaniałych propozycji, które świetnie pasują na tę wyjątkową okazję. Na tego typu grafikach, tworzonych specjalnie z myślą o solenizantach, pojawiają się motywy, takie, jak: kwiaty, kieliszki z szampanem, prezenty czy urocze zwierzaki. Wśród wielu gotowych GIFów odnajdziesz również animowane obrazki, zdobione ozdobnymi tekstami z najlepszymi życzeniami. Interesującą opcją okazują się również proste kreatory kartek, umożliwiające wpisanie imienia solenizanta na wybranym przez siebie GIFie, który po wygenerowaniu jest gotowy do wysłania.

Mądre życzenia imieninowe – cytaty

Mądre życzenia imieninowe to świetna propozycja dla osób bliskich, a przede wszystkim starszych. Możesz wysłać je cioci, wujkowi, dziadkowi, babci, a także mamie i tacie. Mądre życzenia imieninowe docenią też na pewno przyjaciele. Rozglądając się za tego typu tekstami, warto sięgnąć po piękne cytaty, dotyczące miłości, przyjaźni, szczęścia czy pogoni za marzeniami. Zobacz propozycje mądrych życzeń na imieniny, które możesz zapisać na dołączonej do prezentu kartce dla bliskiej osoby lub wysłać je jako wiadomość SMS. Cytaty doskonale sprawdzą się również jako dedykacja do książki dla solenizanta.

  • Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością zapierających dech chwil. - Michael Vancev;
  • Nie czekaj, aż pojawi się coś dużego. Zacznij w tym miejscu, w którym się znajdujesz, z tym co masz, a zawsze dojdziesz do czegoś wspaniałego. - Mary Monin Morrissey;
  • Najważniejszą rzeczą jest, aby cieszyć się swoim życiem — być szczęśliwym — tylko to się liczy. - Audrey Hepburn;
  • Niedojrzała miłość mówi: "Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję". Dojrzała miłość mówi: "Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham". - Erich Fromm;
  • Miłość prawdziwa zaczyna się wówczas, gdy niczego w zamian nie oczekujesz. - Antoine de Saint-Exupéry;
  • Zaczynamy żyć, kiedy przestajemy się bać życia. - Dorothy Thompson;
  • Nigdy nie rezygnuj z marzenia, tylko dlatego, że zrealizowanie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie. - Earl Nightingale.
Zobacz wideo Modne pomysły na prezenty z kwiatów. Nie tylko flower box

Życzenia imieninowe dla mężczyzny – przykłady

Nie wiesz, jak powinny wyglądać życzenia imieninowe dla mężczyzny? Zainspiruj się pięknymi wierszykami, które możesz wysłać tacie, bratu, wujkowi, dziadkowi czy przyjacielowi. Zamieszczone tu rymowanki możesz skopiować i przesłać jako wiadomość SMS czy e-mail. Świetnym pomysłem okaże się również ich własnoręczne przepisanie na przygotowaną przez siebie kartkę, którą dołączysz do prezentu.

Dziś wielki dzień Twojego święta i każdy o Tobie pamięta.
Z okazji imienin składam Ci moc życzeń:
uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości,
przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych
i uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!

***

Odwagi i sił, by móc
porywać się na cele i zmiany,
które z pozoru wydają się trudne,
a później okazują się wprost wymarzone,
realizacji planów i nowych marzeń
oraz kolejnych natchnień jak fal,
które pchają statek do przodu.
Płynące prosto z serca życzenia imieninowe przesyła...

***

Z okazji Twego święta życzę Ci kolejnych dni,
miesięcy i lat pełnych miłości i radości,
ciągłego uśmiechu na twarzy, jak również tego,
abyś potrafił się cieszyć życiem
w każdym jego momencie.

Życzenia imieninowe dla koleżanki – pomysły

Zobacz najlepsze życzenia imieninowe dla koleżanki. Jeśli planujesz kupić prezent znajomej, nie zapomnij napisać kilku miłych słów na dołączonej do niego karteczce. Wierszyki możesz również skopiować i wysłać jako wiadomość, by okazać pamięć drugiej osobie. Solenizantka, która otrzyma wierszyk, pełen miłych słów, na pewno doceni Twój gest. Zobacz, jakie rymowanki idealnie sprawdzą się w dniu imienin.

Bądź zawsze: odważna, by iść do przodu, silna, by zwyciężyć wszystkie przeszkody, mądra, by poradzić sobie z głupotą tego świata, zdrowa, by nie ustawać w biegu, konsekwentna, by dojść do celu, zakochana, by łatwiej było znosić życie.
Z najlepszymi imieninowymi życzeniami - ...

***

Dzień imienin Twych się zbliża, więc życzenia kreślę Ci, by się wszystko Ci spełniło, o czym marzysz, o czym śnisz, byś pogodne miała sny — z głębi serca życzę Ci!

***

Imieniny – dzień radosny, morze kwiatów, zapach wiosny. Wszyscy złożyć chcą życzenia – zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci i niech czas szczęśliwie leci! Niech odejdą smutki, złości i powróci czas radości! Te życzenia, choć z daleka, płyną jak wzburzona rzeka. I choć skromnie ułożone, są dla Ciebie przeznaczone!

Śmieszne życzenia imieninowe – inspiracje

Śmieszne życzenia imieninowe docenią osoby z poczuciem humoru. Zabawne rymowanki doskonale trafiają do ludzi młodych, a przy tym potrafią poprawić nastrój. Jeśli rozglądasz się za ciekawymi życzeniami, zapoznaj się z dowcipnymi, krótkimi rymowankami, które możesz wysłać jako wiadomość SMS. Dodaj też do nich zabawny obrazek, który będzie pasować do treści. Przekonaj się, które śmieszne życzenia najlepiej sprawdzą się w dniu imienin bliskiej osoby lub znajomego.

Przyjacielu drogi, w Twoje imieniny,
życzę Ci znalezienia w końcu jakiejś dziewczyny.

***

Imieniny dzisiaj masz,
główną rolę dzisiaj grasz,
więc Ci życzę w święto Twoje,
niech odejdą wszelkie znoje,
ciesz się życiem, dbaj o siebie,
i bądź zawsze w siódmym niebie.

***

W dniu Twoich imienin:
100 lat, 100 uśmiechów, 100 wielbicieli, samych niedzieli, przyjaźni wielkiej, radości wszelkiej - życzę Ci dzisiaj 100 razy!

***

Niech Ci słonko ciepło gra,
niech Twój uśmiech długo trwa,
nie trać swej wesołej minki,
dziś są Twoje imieninki!

Zobacz też: Kalendarz imienin: kwiecień. Kto obchodzi imieniny w kwietniu?

Więcej o:
Copyright © Agora SA