U księcia Williama i księżnej Kate nie tak kolorowo jak na zdjęciach. Daleko im do "idealnej miłości"

Księżna Kate i książę William świetnie się razem prezentują i zachowują niezwykły spokój w miejscach publicznych. Jednak Tom Quinn - autor książki biograficznej "Gilded Youth: An Intimate History of Growing Up in the Royal Family" - zdradza, że za zamkniętymi drzwiami ich małżeństwo wygląda zupełnie inaczej.

Małżeństwo księżnej Kate i księcia Williama nie jest tak doskonałe, jak może się wydawać. Zarówno on, jak i ona mają silne osobowości, a za zamkniętymi drzwiami tworzą się wielkie awantury. Więcej na temat pary zdradza autor Tom Quinn w swojej biograficznej książce. Niektóre fakty potrafią zaskoczyć.

Zobacz wideo Dlaczego William i Kate nie trzymają się za ręce, a George nosi tylko krótkie spodnie? Wyjaśniamy "dziwne" zachowania rodziny królewskiej

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kulisy życia Kate i Williama. "To nie jest idealne małżeństwo"

Tom Quinn, autor książki "Gilded Youth: An Intimate History of Growing Up in the Royal Family", opowiadającej o życiu rodziny królewskiej, zdradza kulisy życia na pozór idealnej pary. Księżna Kate i książę William zdają się być niezwykle spokojni i stonowani podczas wystąpień publicznych, ale okazuje się, że w domu sprawa wygląda zupełnie inaczej. Nierzadko dochodzi pomiędzy nimi do głośnych awantur.

Ktoś, kto pracował dla Pałacu Kensington, powiedział mi, że mają awantury. To nie jest idealne małżeństwo.

– zdradził Quinn. Choć brzmi to nieprawdopodobnie, autor uważa, że mimo tego para tworzy świetny zespół, a kłótnie zdarzają się w każdym małżeństwie.

To tylko codzienne nieporozumienia, przez które przechodzą normalne pary. Tam, gdzie niektórzy kłócą się i rzucają w siebie ciężkimi wazonami, William i Kate rzucają poduszkami. Wszystko zawsze jest pod kontrolą.

– dodaje pisarz.

Jego zdaniem królewskie małżeństwo bardzo dba o wizerunek, a wszystkie problemy rozwiązuje w domu. Ponadto, dzięki wspomnianym awanturom para wydaje mu się bardziej autentyczna.

Książę William jest "porywczy". Tom Quinn nawiązał do kłótni Harry'ego z bratem

Autor, mimo swojego szacunku dla pary, nie boi się zaznaczyć, że to książę William jest tym, który zachowuje się bardziej impulsywnie. Jego zdaniem następca tronu jest porywczy, a jego żona częściej łagodzi nieprzyjemne sytuacje. W rozmowie z Fox News nawiązał do awantury między braćmi, którą opisał książę Harry w autobiografii "Ten drugi". Młodszy brat wprost zdradził, że William bywa nieobliczalny, a jego zachowanie doprowadziło nawet do bójki. Powodem była sprzeczka o Meghan Markle, żonę Harry'ego.

Kate jest bardzo spokojna. William jest tym, który jest zbyt porywczy. Widzimy przykład tego w książce Harry'ego. Kate jest bardziej zrównoważona i to ona stara się w sytuacjach kryzysowych łagodzić napięcie.

– stwierdził Quinn w wywiadzie z Fox News.

Autor starał się jednak uspokoić wielbicieli Williama, tłumacząc, że następca tronu potrafi szybko się opanować.

William też zawsze ustępuje, ponieważ jako dziecko wystarczająco napatrzył się na awantury, rozwody i emocjonalne kłótnie jego bliskich.

- dodaje autor. 

Najważniejsze jednak, że małżeństwo wie dokładnie, że ich królewskie obowiązki powinny zwyciężać każde nieporozumienie. To właśnie poczucie obowiązku sprawia, że często postrzegamy tę parę jako idealną. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA