Jako 11-latka zagrała córkę Belli i Edwarda ze "Zmierzchu". Dziś Mackenzie Foy jest nie do poznania

Jako 11-letnia dziewczynka zagrała epizodyczną rolę w niegdyś ogromnym hicie "Zmierzch". Teraz ma 22 lata i raczej stroni od kamer. Sprawdź, jak zmieniła się Mackenzie Foy, filmowa córka Belli i Edwarda. Internauci komentują jej najnowsze zdjęcie na Instagramie, wspominając dawne czasy.

Mackenzie Foy zadebiutowała przed kamerami w wieku czterech lat, jednak prawdziwą sławę przyniosła jej rola Renesmee Cullen w serii o wampirach "Zmierzch". Jako 11-latka wcieliła się w rolę córki dwójki głównych bohaterów, Edwarda i Belli. Po 11 latach wygląda zupełnie inaczej, a fani rozpływają się nad jej urodą. Sprawdź, jak się zmieniła.

Zobacz wideo Najgorsza historia miłosna świata z zupełnie innej perspektywy. Polska wersja już za moment

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sława "Zmierzchu" przeminęła. Młodociana aktorka dziś zajmuje się czymś zupełnie innym

Mackenzie Foy zaczęła swoją karierę aktorską już w wieku czterech lat, a pięć lat później wystąpiła w swoim pierwszym serialu. Największą sławę przyniosła jej jednak rola Renesmee Cullen w filmowej ekranizacji "Zmierzchu" Stephenie Meyer. Zagrała tam córkę głównej pary, grając u boku Roberta Pattinsona i Kristen Stewart. Swoją grą aktorską i urodą szybko oczarowała innych producentów filmowych i doczekała się wielu zaproszeń. Między innymi w horrorze "Obecność", filmie fantastycznonaukowym "Interstellar", czy produkcji Disney'a "Dziadek do orzechów". Od kilku lat jednak aktorka nie udziela się w branży filmowej, a zajmuje końmi. Jej największą pasją jest bowiem hipika, czyli jeździectwo, a także uczestnictwo w zawodach konnych. To właśnie o nich najczęściej pisze na swoim Instagramie. Ostatnio jednak wrzuciła swoje zdjęcie, a internauci od razu zareagowali, wspominając dawną sławę.

 

Tak wygląda teraz córka Belli i Edwarda ze "Zmierzchu". Internauci zachwycają się jej urodą

Po opublikowaniu swojego portretu, Mackenzie została zasypana masą pozytywnych komentarzy, chwalących jej wygląd. Wiele osób jednak wspomina czasy, kiedy jeszcze grała w "Zmierzchu". Okazuje się, że większość z nich tęskni za jej aktorskimi występami.

Kiedy wystąpisz w jakimś filmie?
Tęsknimy za tobą!
Nasza piękna Renesmee.
Ależ wyrosłaś! Ostatni raz widziałem cię w "Interstellar".

- czytamy w komentarzach.

Mackenzie nie wypowiada się jednak nigdzie na temat swojej kariery aktorskiej. Nie możemy więc mieć pewności, że kiedykolwiek wróci na ekrany.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA