Tak wyglądał na komunii Filip Chajzer. "Bocianie" kolory stały się hitem internetu

Trwa sezon Pierwszych Komunii Świętych, co inspiruje niektórych do podzielenia się własnymi wspomnieniami. Filip Chajzer postanowił wrócić do czasów dzieciństwa i udostępnić fanom fotografię z momentu, kiedy sam przygotowywał się do przyjęcia sakramentu. Jego stylizacja rozbawiła internautów.

Polscy celebryci robią się ostatnio coraz bardziej sentymentalni. Niedawno prezenterka Anita Werner udostępniła swoje zdjęcie z czasów matury, a teraz Filip Chajzer pochwalił się komunijną stylizacją. Internauci mieli przy tym dużo śmiechu. Zwrócili uwagę nie tylko na kolory.

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o Filipie Chajzerze: Cokolwiek by nie zrobił, to generuje kontrowersyjne opinie

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Filip Chajzer podzielił się zdjęciem z czasów Pierwszej Komunii. Zabawna stylizacja

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie w życiu dziecka i rodziców. Niektórzy do teraz je pamiętają i wspominają przy różnych okazjach. Do grona sentymentalnych osób dołączył niedawno gwiazdor "Dzień Dobry TVN" Filip Chajzer. Prezenter postanowił podzielić się z fanami, jak ubrał go jego ojciec Zygmunt i matka Dorota. Strój małego chłopca wywołał salwy śmiechu wśród internautów. Ubrany był w "bocianie" kolory: biały garnitur oraz mocno kontrastujący, czerwony krawat.

Z okazji sezonu komunijnego chciałbym bardzo docenić flow Doroty i Zygmunta (czyli moich rodziców). Ich dziecko na komunii to była klasa sama w sobie. EKSTRAKLASA EKSTRAWAGANCJI.

- napisał pod postem Filip Chajzer, żartując ze swojego niecodziennego ubioru, który okazuje się mieć ciekawą historię.

 

Filip Chajzer rozbawił fanów. Strój z innej epoki zrobił furorę w internecie

W dalszej części komunijnego wpisu prezenter opowiedział krótką historię swojej zabawnej stylizacji. Okazuje się, że służyła mu jeszcze przez wiele kolejnych lat.

Garnitur służył dalej w trakcie sezonu karnawałowego. Po odcięciu koszuli i krawata, a dodaniu tiszerta, rejbanów z bazarku i gnata za pasek wychodził strój MIAMI VICE.

- żartuje dalej FIlip Chajzer. Fani również nie pozostali mu dłużni.

Nie no panie... bielsze nie będzie!
Mina poważna jakbyś myślał o prezentach z Komunii.
Hmm, bardzo "twarzowy" garniturek!

- czytamy w komentarzach. Nie da się zaprzeczyć, że Filip Chajzer ma do siebie dystans i poczucie humoru, podobnie jak jego fani. Internauci już proszą go o fotografię ze wspomnianego wcześniej karnawału. Być może niedługo zobaczymy gwiazdora w kolejnej, szalonej stylizacji z eleganckim garniutrem.

Więcej o: