Joanna Przetakiewicz zdradza sekret swoich długich włosów. Zamiast drogich szamponów sięga po ten owoc

Joanna Przetakiewicz znana jest ze swoich długich blond włosów. Pomimo tego, że jest jedną z najsłynniejszych polskich projektantek mody, o swoją fryzurę dba za pomocą naturalnych metod. Teraz postanowiła podzielić się swoją tajemnicą w jednym z wywiadów. Jej sposób na pielęgnację fryzury jest banalnie prosty.

Joanna Przetakiewicz-Rooyens to polska projektantka mody oraz założycielka i dyrektorka własnej marki "La Mania", której ojcem chrzestnym był Karl Lagerfeld. Na co dzień gwiazda żyje w luksusie, którym często chwali się na Instagramie. Do pielęgnacji jednak podchodzi w bardziej standardowy sposób. 

Zobacz wideo Beata Tadla wstaje o 3 w nocy. Jak dba o cerę?

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Doczepiane włosy przeszły do lamusa. Joanna Przetakiewicz ma naturalny sposób na piękne i długie pasma

Joanna Przetakiewicz-Rooyens zdradziła w najnowszym wywiadzie z "Faktem", jak to jest, że jej są zawsze olśniewające, zadbane i długie. Ten sekret od dawna chciało poznać wiele kobiet. Co ciekawe, nie jest to zasługa drogich kosmetyków, a metody, którą może wykonać każdy z nas. Kluczem do sukcesu nie będzię w tym przypadku działanie zewnętrzne, a wewnętrzne oraz kompleksowa dbałość o pasma - między innymi chodzi o dietę. Odpowiednia ilość i jakość posiłków przyczynia się do poprawy zdrowia i urody. Co zaś Przetakiewicz stosuje, by mieć takie piękne włosy?

 

Ten owoc działa na włosy jak drogie kosmetyki. Joanna Przetakiewicz stosuje go od lat

Jak zdradziła Joanna Przetakiewicz-Rooyens, w jej codziennym menu znajdują się między innymi owoce, dobroczynnie wpływające na włosy. Mowa o daktylach, bogatych w cenne składniki, wzmacniające kosmyki od wewnątrz.

Na piękne włosy mogę poradzić jedzenie trzech daktyli dziennie. Dowiedziałam się ostatnio, że to jest game changer jeżeli chodzi o włosy. Daktyle działają zresztą nie tylko dobroczynnie na włosy, ale także poprawiają jakość krwi.

– zdradziła projektantka w rozmowie z "Faktem". W rzeczy samej daktyle zawierają między innymi karoteny, witaminy z grupy A i E oraz wapń, fosfor i żelazo, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zapobiegną one również nadmiernemu wypadaniu włosów. Warto więc wziąć pod uwagę porady celebrytki i spróbować dodać je do swojej diety. Ponadto, owoce daktylowca wspierają pracę układu sercowo-naczyniowego oraz układu pokarmowego, redukując przy tym stres oksydacyjny oraz zapewniając doskonałe źródło zdrowej, naturalnej energii.

Więcej o:
Copyright © Agora SA