Światowej sławy influencer sparodiował Blankę. Fani ostro zareagowali: "Zostaw naszą bejbe"

Popularny influencer wywołał swoim filmem poruszenie w sieci. Sparodiował występ Blanki na Eurowizji, czym rozwścieczył fanów wokalistki, którzy zaczęli grupowo bronić swojej idolki. Nagranie obejrzało 15 milionów osób.

Występ Blanki Stajkow na Eurowizji z pewnością na długo zapadnie w pamięci nie tylko Polakom, ale też widzom z całego świata. Słynna "bejba" i "solo" stały się hasłami, które przeniknęły do języka i popkultury, a w internecie można znaleźć wiele filmów parodiujących piosenkarkę. Jeden z nich szczególnie urzekł internautów. Znany influencer rozbawił nie tylko użytkowników TikToka i Instagrama, ale też samą Blankę, która skomentowała wideo.

Zobacz wideo "Keine Grenzen" kontra "Kajna krejza", czyli jak Wiśniewskiemu podobał się finał Eurowizji? „Typowałem, że Blanka zrezygnuje"

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Influencer parodiował Blankę. Jego film jest hitem internetu

Watson D.Hirschfield to światowej sławy influencer, którego obserwuje 595 tys. na Instagramie i aż 6,4 miliona użytkowników na TikToku. Mężczyzna zdobył popularność dzięki swoim filmom, na których parodiuje piosenkarzy i piosenkarki. Zmienia głos, wkłada podobne ubrania i tańczy w karykaturalny sposób, czym rozbawia użytkowników mediów społecznościowych na całym świecie. Watson opublikował niedawno film, który zwrócił uwagę przede wszystkim Polaków. Parodiował Blankę Stajkow, która reprezentowała nasz kraj podczas ostatniego Konkursu Piosenki Eurowizji. Nagranie na TikToku zostało odtworzone ponad 15 milionów razy.

 

Fani piosenkarki są oburzeni. Wokalistka skomentowała nagranie

Na filmie widać, jak influencer ubrany w czerwoną sukienkę i z białą koszulką na głowie tańczy do znanego utworu "Solo". W zabawny sposób śpiewa poszczególne partie i naśladuje ruchy wokalistki. Co ciekawe, nagranie stało się tak popularne, że dotarło również do Blanki, która zostawiła pod filmem komentarz.

Hahahahah to najzabawniejszy film, jaki widziałam i cieszę się, że jesteśmy w tym razem

- napisała piosenkarka. Choć sama Blanka nie kryje urazy i podeszła do filmu z dystansem, to zupełnie odwrotnie zareagowali jej fani. Na Instagramie posypała się masa komentarzy krytykujących influencera i broniących dobrego imienia piosenkarki.

Zostaw naszą bejbe
Odwal się od naszej bejby, tylko my możemy się śmiać
Nie hejtuj Blanki

- można przeczytać pod filmem.

Może Cię też zainteresować:
Edyta Górniak musiała pożyczać pieniądze, by przeżyć. Jej konto zostało doszczętnie wyczyszczone
Elżbieta Romanowska walczy z potężnym hejtem. "Nasz nowy dom" miał być szansą, a jest obciążeniem
- Agnieszka Dygant wspomina trudne początki kariery. "To było bardzo hardcorowe, byłam wyczerpana"

Więcej o:
Copyright © Agora SA