Koniec z nudnymi butami. Doda promuje hity w najdziwniejszych kozakach na świecie, a fani spekulują

Doda zaczęła właśnie akcję promującą swojej nadchodzącej trasy koncertowej - podobno jej hitowe numery zostaną zaprezentowane w zupełnie nowej, wyjątkowej aranżacji. Być może z tego powodu postanowiła ubrać się w równie wyjątkowym stylu. Te buty to czyste szaleństwo, choć doskonale nawiązują do trendów na wiosnę/lato 2023.

Nie tylko Agnieszka Chylińska uwielbia szokować kreacjami. Dorota Rabczewska, znana głównie jako Doda, również może pochwalić się wystrzałowym wyczuciem stylu. Tym razem założyła buty, które spokojnie mogą walczyć o tytuł najdziwniejszych na świecie. Co ciekawe, niektórym nawet się podobają.

Zobacz wideo Doda o banie od Górniak. Wyznaje, kogo sama zablokowała. Mówi też o Marinie

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Modne buty na wiosnę i lato? Doda postawiła na ekstrawaganckie trendy

Stylizacje Dody zawsze bywały ekstrawaganckie - i nic się w tym temacie nie zmieniło. Piosenkarka pojawiła się w RMF FM ubrana w wyjątkowo oryginalne buty. Jak się okazuje, internautów da się jednak zaskoczyć, bo mało kto spodziewał się czegoś takiego. Celebrytka postanowiła ubrać błękitną sukienkę mini z półgolfem, mocno podkreślającą sylwetkę oraz dodatek w postaci ozdobnej gumki do włosów, który sprawił, że wyglądała kobieco i elegancko. Wszystko zgrywało się świetnie, gdyby nie wspomniane buty - sięgające za połowę uda jeansowe kozaki za obcasach z wyciętymi piętami. Oryginalne połączenie zszokowało jej fanów i podzieliło internautów na dwa obozy. Jedni twierdzą, że są kiczowate, inni są zachwyceni. Doda postanowiła nawet odpowiedzieć na jeden z przytyków.

Viki Gabor Viki Gabor przerażona egzaminem ósmoklasisty. Boi się tego przedmiotu

Internauci podzieleni. Buty, które ubrała Doda, zostały uznane za "wiejskie"

Doda z pewnością miała na celu zaszokowanie swoich obserwujących, mimo to nie mogła powstrzymać się, by nie odpowiedzieć na jeden z przytyków. Pewien internauta zarzucił jej "wiejski" wygląd, czego piosenkarka nie mogła znieść.

Może i ja się nie znam na modzie, a te buty kosztowały z parę tysi, ale jak na moje chamskie oko to wieś śpiewa i tańczy.

- zażartował mężczyzna.

Lubię, jak wieś śpiewa, a tym bardziej tańczy.

- odpowiedziała piosenkarka. Komentarzy było jednak więcej. Jedne pozytywne, drugie mniej. Zdaje się, że nie wszyscy są gotowi na modowe eksperymenty, choć sporą przewagę wykazali jednak ci, którym buty Dody wydawały się ciekawym dodatkiem. 

O Jezu jakie buty! Wyglądają, jak te posągi ogrodowe z betonu co straszą...
Hot stylówa!
Co to za buty kozackie?
Przekozacka stylówka!

- piszą fani. Wbrew wszystkiemu więc oryginalne buty Dody wywołały więcej dobrych emocji, niż przewidywaliśmy. Jednego możemy być jednak pewni: piosenkarka jeszcze nie raz nas zaskoczy.

 

Meghan Markle Dotarli do bloga Meghan Markle sprzed lat. Nie miała grosza przy duszy

Więcej o: