Znamy uczestników "Hotel Paradise: All Stars". Ulubieńcy telewidzów powrócą w pierwszym odcinku

Już dziś rusza długo wyczekiwany program emitowany przez stację TVN 7. "Hotel Paradise" powraca, ale w nieco innej odsłonie. Tym razem w rajskiej willi zamieszkają uczestnicy ze wszystkich poprzednich edycji. Znów zawalczą o miłość lub wielkie pieniądze. Kogo zobaczymy w "Hotel Paradise: All Stars"?

Długo wyczekiwany "Hotel Paradise: All Stars" będzie można obejrzeć już dzisiaj o godzinie 20.00 na kanale TVN 7 lub w Playerze. Zdecydowanie będzie to jedna z najciekawszych edycji, ponieważ wystąpią w niej uczestnicy z poprzednich sezonów, którzy nie znaleźli miłości. Czy tym razem im się to uda? Pogram będzie nieco krótszy niż zwykle, ponieważ możemy liczyć na jedynie 24 odcinki, choć z pewnością dostarczy widzom silnych emocji. Ponownie prowadzącą będzie Klaudia El Dursi.

Zobacz wideo Klaudia El Duris zdradza, ile przytyła. "Nie czuję się komfortowo"

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kto wraca do gry? Uczestnicy "Hotel Paradise: All Stars"

Od kilku tygodni producenci powoli zdradzali widzom, kogo będziemy mogli oglądać w "Hotel Paradise: All Stars". Na ten moment znamy pięciu uczestników, jednak nie wykluczone, że w willi pojawi się ktoś jeszcze. Pierwszą ogłoszoną uczestniczką jest Basia Pędlowska, finalistka 3. edycji. Widzowie pamiętają, że w programie tworzyła udany związek z Krystianem, jednak ten w ostatnim momencie rzucił kulą i zgarnął wszystko dla siebie. Być może tym razem uda jej się wygrać nagrodę lub uczucie. Wróci również Łukasz Książkiewicz, znany bardziej jako "Blondino" z 1. sezonu show. Uczestnik dotarł do odcinka finałowego, jednak nie stanął na ścieżce lojalności, a miłości w programie nie znalazł. Czy tym razem się uda?

 

Pamiętacie tych uczestników? Znów będą walczyć o uczucie

Trzecią uczestniczką jest Nana Majos, która wystąpiła w 4. sezonie. Niemal od pierwszego odcinka była w parze z Łukaszem, z którym tworzyła związek jeszcze długo po programie. Relacja jednak nie przetrwała, dlatego Nana chce spróbować jeszcze raz. W "Hotel Paradise: All Stars" zobaczymy również Grzegorza Głuszca. Była to jedna z barwniejszych postaci 6. edycji programu. Widzowie śledzili jego relację z Magdą, która niestety rozpadła się zaraz po finale. Może tym razem znajdzie partnerkę, której tak długo szukał? Ostatnią zapowiedzianą uczestniczką jest Julia Skrodzka, którą oglądaliśmy w 2. edycji. Jej związek z Kamilem rozpadł się jeszcze w trakcie programu i uczucia nie rozpaliły się na nowo, jednak jest jeszcze szansa, by otworzyć się na kogoś nowego.

 
 

Może Cię też zainteresować:
Prawda o relacji Shakiry i Pique wyszła na jaw. Prawnik odniósł się do najnowszego teledysku artystki
Katy Perry planuje odejść z "American Idol". Producenci nie są zachwyceni zachowaniem gwiazdy
- To już oficjalne. Współdzielenie konta na Netflixie będzie płatne. Użytkownicy dostają wiadomości

Więcej o:
Copyright © Agora SA