Spice Girls ogłosiły powrót w pełnym składzie. Przygotowały niespodziankę. "Fani na pewno to pokochają"

Dla wszystkich fanów Spice Girls szykuje się wyjątkowa niespodzianka. Co więcej, w projekt będą zaangażowane wszystkie członkinie zespołu, łącznie z Victorią Beckham. Dobre nowiny potwierdziła Mel B, wyjaśniając jednocześnie, z jakimi problemami "spajsetki" musiały się zmierzyć, aby wszystko dograć.

Spice Girls to jeden z najbardziej kultowych zespołów lat 90. Choć grupa zakończyła działalność w 2000, od tamtego czasu reaktywowała się kilkukrotnie przy wyjątkowych okazjach. Po raz ostatni w komplecie Sice Girls wystąpiły w 2012 podczas ceremonii zakończenia Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Od tamtego czasu podczas koncertów brakowało Victorii Beckham, ale teraz ma się to w końcu zmienić.

Zobacz wideo Konflikty między muzykami doprowadziły do rozpadu kilku znanych grup. Oto one

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Spice Girls szykują wielką niespodziankę dla swoich fanów. Ogłoszenie już niebawem

Ekscytujące nowiny zapowiedziała Melanie Brown, czyli Scary Spice. Piosenkarka przyznaje, że nie może jeszcze zdradzić szczegółów, ale zapowiada, że zespół niebawem powinien wydać oficjalne oświadczenie. Jednocześnie obiecuje, że w projekt będą zaangażowane wszystkie dziewczyny: Mel C, Emma Bunton, Geri Halliwell, Vicoria Beckham i oczywiście sama Mel B.

Nie mogę jeszcze powiedzieć, co to jest, bo jeszcze dopieszczamy to, co będziemy robić, cała piątka. Ale jest to coś, co fani na pewno pokochają

- wyznała tajemniczo artystka w rozmowie z The Sun, nie kryjąc ekscytacji.

 
 

Nieuchwytna Victoria Beckham. Czy Posh Spice nie chce wracać do zespołu?

Mel B została również zapytana o to, jak zespołowi udało się przekonać do powrotu Victorię Beckham. Okazuje się jednak, że nie do końca była to kwestia przekonania Posh Spice. Głównym problemem jest tu bowiem napięty grafik Beckham.

To nie jest tak, że ze sobą nie rozmawiamy. Mamy grupę WhatsApp, ale problem jest z dograniem czasowym. [Victoria] była bardzo zajęta swoją marką odzieżową, wspieraniem Davida w jego karierze i oczywiście dziećmi. Musiałyśmy więc znaleźć odpowiedni moment i w końcu nam się to udało

- wyjaśniała Mel B.

Ponadto niewykluczone jest, że "spajsetki" zagoszczą na tegorocznych festiwalach muzycznych. Beckham już w zeszłym roku zadeklarowała zainteresowanie udziałem w festiwalu Glastonbury. Potwierdziła to również Emma Bunton, twierdząc, że cała grupa z pewnością chętnie by się zaangażowała. Co ciekawe, plotki o występie Spice Girls na festiwalu najwidoczniej pojawiły jeszcze zanim informacja na ten temat dotarła do samych dziewczyn. Gdy Bunton została zapytana o to przez Keith'a Lemona podczas podcastu "Back Then When", piosenkarka była zaskoczona, ale jednocześnie wyraziła nadzieję, że pogłoski są prawdziwe.

 
 

Może cię też zainteresować:

- Była twarzą zespołu ABBA, zachwycała fanów głosem i urodą. Dziś Agnetha Faltskog jest nie do poznania
- Britney Spears była widziana w towarzystwie matki. To pierwszy raz od 14 lat. "Czas leczy rany"
- Maciej Maleńczuk trafił do więzienia. Dopiero teraz wyznał całą prawdę. "Krew się lała bez przerwy"

Więcej o:
Copyright © Agora SA