Aneta Kręglicka zdradza sekret długowieczności. To dzięki temu trikowi wygląda tak, jakby czas się zatrzymał

Aneta Kręglicka, modelka i Miss Świata z Hongkongu, od lat uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Pomimo tego, że ma 58 lat, wciąż utrzymuje idealną formę - zarówno jeśli chodzi o ciało, jak i o ducha. Teraz postanowiła podzielić się ze swoimi fanami sekretem wiecznej młodości. Geny to jedno, ale liczy się ciężka praca.

Aneta Kręglicka szczyci się nie tylko perfekcyjną sylwetką, ale również wyjątkowo młodzieńczym wyglądem. Jak sama przyznaje, nie jest to wyłącznie zasługa genów, ale przede wszystkim ciężka praca połączona z kilkoma dietetycznymi i urodowymi trikami. Celebrytka postanowiła podzielić się nimi ze swoimi fanami, wierząc, że te wskazówki pokarzą im jak żyć w zgodzie z własnym ciałem. 

Zobacz wideo Aneta Kręglicka tańczy na wakacjach

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Aneta Kręglicka wciąż jedną z najpiękniejszych Polek. Tak rozpoczynała karierę

Urodzona w 1956 roku w Szczecinie Aneta Kręglicka w wieku 12 lat przeniosła się wraz z rodziną do Gdańska, gdzie kończyła liceum. Jeszcze przed maturą przeniosła się do Londynu, gdzie uczyła się języka. Na studia wyjechała do Włoch, do uniwersytetu we Florencji, gdzie doskonaliła kolejny język obcy. Cały czas trenowała dodatkowo gimnastykę artystyczną. Lipcem 1989 roku została ukoronowana Miss Polonia, by chwile później zdobyć tytuł wicemiss International w Tokio. Tego samego roku, 22 listopada, została wybrana Miss Świata na finałowej gali, która była zorganizowana w Hongkongu. W latach 1990-1992 roku Aneta Kręglicka przebywała w Stanach Zjednoczonych. Założyła własną fundację o nazwie "Kręglicka Foundation: w Warszawie, która zajmowała się propagowaniem zdrowego tryby życia. Otworzyła również agencję reklamową o nazwie "ABK Kręglicka", a jakiś czas później założyła firmę "Hannah Hooper". Od 2002 roku jest też współwłaścicielką studia filmowego "St. Lazare". Miliony obowiązków, mnóstwo rzeczy na głowie i pęd - jak to się stało, że modelka wciąż wygląda tak, jak jeszcze 30 lat wcześniej? 

Aneta Kręglicka dzieli się sekretami idealnej formy. Najważniejsza jest ciężka praca

Aneta Kręglicka jest cały czas bardzo aktywna zawodowo i czasami pojawia się w mediach. Bardzo często również działa na platformach społecznościowych takich jak Instagram. Teraz postanowiła podzielić się sekretem swojego idealnego wyglądu. Choć skończyła już 58 lat, wciąż może się pochwalić perfekcyjną formą i - jak przekonuje - geny są tylko częścią jej sekretu. W uzyskanie wiecznej młodości trzeba włożyć wiele ciężkiej pracy. Celebrytka zdradziła już wcześniej, że dba o zdrową, zbilansowaną dietę. Zrezygnowała z jedzenia mięsa i stawia na lekkostrawne posiłki. Do jej ulubionych należy duża ilość surowych produktów. Sport również jest bardzo ważnym elementem zachowania przez nią perfekcyjnej formy. Jak donosi kobieta.interia.pl, Kręglicka sporo biega, stara się pokonywać dystans sześciu kilometrów każdego dnia. W przypadku pielęgnacji sięga ona raczej po kosmetyki, które w swoim składzie mają kwasy, jednak nie przepada za profesjonalnymi zabiegami na ich bazie.

 
Więcej o: