Paulina Krupińska w nowych włosach. Po wizycie u fryzjera gwiazd jest nie do poznania

Paulina Krupińska-Karpiel od lat chodzi w ciemnych, średniej długości włosach i raczej nie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Popularny fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański, postanowił się jednak nieco zabawić i zaproponować jej różne, szalone metamorfozy. Efekty są zaskakujące.

Łukasz Urbański to fryzjer znany ze stylizowania gwiazd. Oprócz wizyt w salonie proponuje również internetowe wizualizacje, dzięki którym fani i zainteresowane osoby mogą sprawdzić, jak wyglądałyby w różnych fryzurach. Niedawno postanowił przeprowadzić metamorfozę Pauliny Krupińskiej-Karpiel. Internauci są w szoku.

Zobacz wideo Paulina Krupińska o Dniu Kobiet i mieszkaniu w Zakopanem. „Nigdy się nie zestarzeję!"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Paulina Krupińska-Karpiel po metamorfozie. Wyniki nie zachwyciły

Łukasz Urbański to stylista gwiazd, który zmienia fryzury nie tylko w salonie, ale i w social mediach. Co jakiś czas pokazuje swoim obserwatorom różne wersje uczesania znanych celebrytek i pyta ich o zdanie. Przeprowadził wirtualne metamorfozy między innymi Magdy Gessler, czy Klaudii El Dursi. Niedawno postanowił pobawić się z wizerunkiem Pauliny Krupińskiej-Karpiel, która praktycznie nie zmienia swojego wyglądu. Na początek postanowił pokazać swoim obserwatorom, jak wyglądałaby modelka w różnych kolorach kosmyków. Okazało się, że gwiazda była nie do poznania. Łukasz zaproponował platynowy i ciepły blond oraz rudy. Co ciekawe, internauci opowiadali się za obecną fryzurą gwiazdy. Nieco więcej głosów zdobył miodowy odcień blondu, a najmniej spodobał się miedziany. Fryzjer spróbował więc poeksperymentować nieco inaczej, by zdobyć aplauz widzów.

Paulina Krupińska-KarpielPaulina Krupińska-Karpiel www.instagram.com / @lukiur

Modne fryzury 2023: Łukasz Urbański zaszalał z wizerunkiem Pauliny Krupińskiej

Internauci do każdej metamorfozy, przedstawianej przez fryzjera mają do dyspozycji ankietę, by wyrazić swoją opinię. Łukasz zaproponował dwie szalone kombinacje, które jednak również nie zdobyły oczekiwanego uznania. Na pierwszej widzimy Paulinę Krupińską w niebieskich włosach. Fani stylisty nie byli jednak zachwyceni i wciąż bardziej podobała im się modelka w naturalnej wersji. Na drugiej z kolei zaproponował celebrytce burzę loków - prawdziwe, bujne afro. Niestety i tym razem nie osiągnął zamierzonego efektu. Wychodzi więc na to, że internautom gwiazda najbardziej podoba się w obecnej wersji, ewentualnie byliby skłonni zobaczyć ją w ciepłych odcieniach blondu, które rzeczywiście wyjątkowo jej pasują. Czy jednak Paulina zdecyduje się kiedyś na rozjaśnianie włosów? Raczej nie ma co na to liczyć, od dawna jest wierna ciemnym kosmykom.

Paulina Krupińska-KarpielPaulina Krupińska-Karpiel instagram.com / @lukiur

Więcej o: