Jolanta Kwaśniewska zdradza sekret urody. Wygląda na o wiele młodszą, bo tych rzeczy unika jak ognia

Była pierwsza dama znana jest z elegancji i nieprzeciętnej urody. Nic dziwnego, że do teraz inspiruje kobiety w całym kraju. Wiele osób zastanawia się, ile lat ma Jolanta Kwaśniewska. Wygląda bowiem na o wiele młodszą. Okazuje się, że zawdzięcza to naturalności, o której nie raz się wypowiadała.

Jolanta Kwaśniewska od lat chętnie dzieli się wskazówkami, dotyczącymi mody i urody. Jej porady można znaleźć między innymi w książce "Lekcja stylu". Poza wyjątkowymi i eleganckimi kreacjami była pierwsza dama, zachwyca również młodym wyglądem. Ostro wypowiedziała się na ten temat, wskazując na pewien, ważny temat.

Zobacz wideo Jolanta Kwaśniewska stworzyła instytucję pierwszej damy. "Jak zostałem prezydentem, zaczęła się uczyć angielskiego"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ile lat ma Jolanta Kwaśniewska? Pierwsza dama wygląda wyjątkowo młodo

Jolanta Kwaśniewska była pierwszą damą Polski w latach 1995–2005. Żona prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego szybko podbiła serca narodu i nie zniknęła z nich do dzisiaj. Jej pozycja nie była jednak łatwa, choć to właśnie dzięki niej nauczyła się doskonałych stylizacji.

Zdawałam sobie sprawę, że wszystko jest ważne. Jak mam obcięte włosy, czy mam odpowiedni makijaż, jak jestem ubrana. Małe rzeczy, które w moim prywatnym życiu nie miały znaczenia, tu urastały do rangi sprawy wagi państwowej.

- wspomniała podczas rozmowy z "Vivą!". 3 czerwca 2023 roku skończyła 68. lat, ale nikt nie pomyślałby, że jest w takim wieku. Wygląda bowiem o wiele młodziej. Od lat uważana za stylową, piękną i niesłychanie elegancką Jolanta Kwaśniewska nie raz wypowiadała się na temat mody i urody. Również swojej. Okazuje się, że za jej doskonałym wyglądem stoi nic innego, jak naturalność. Prezydentowa jest bowiem ogromną przeciwniczką medycyny estetycznej, o której nie raz wypowiadała się w bardzo negatywnym tonie.

Jolanta Kwaśniewska zdradza sekret swojej urody. Stroni od operacji plastycznych

Pierwsza dama od lat działa na rzecz kobiet oraz wydaje książki, w których uczy dobrego stylu. Nie raz była pytana nie tylko o eleganckie kreacje, ale i o swój wygląd. Okazuje się, że główną zasadą Jolanty Kwaśniewskiej jest unikanie operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej. Swoją opinię wyznała między innymi w rozmowie z "Faktem", zaznaczając, że niemożliwe jest, by zdecydowała się na jakiekolwiek zabiegi.

Nigdy nie dojrzeję do napompowania sobie ust, taka już jestem (...) Parokrotnie słyszałam już od kogoś: "A może tak podnieślibyśmy pani usta". Powiedziałam "nie". I to się nie zmieni.

- stwierdziła dobitnie. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego, stosuje za to zabiegi w komorze hiperbarycznej. Polegają one na nieinwazyjnej tlenoterapii pod wysokim ciśnieniem. Polecane są jako pomoc przy gojeniu się ran, oraz przyspieszają leczenie innych schorzeń.

Warto z tego korzystać, jak mamy trudne momenty w życiu. U mnie to był ślub mojego dziecka. 10 razy byłam na takim zabiegu. To mnie podbudowywało, dawało mi więcej sił. I korzystnie działa na urodę.

- zdradziła Jolanta Kwaśniewska. Zabiegi te mocno dotleniają organizm, sprawiając, że skóra jest bardziej sprężysta i odżywiona. Być może to one odpowiadają za młody wygląd pierwszej damy.

Więcej o:
Copyright © Agora SA